شایعه: گلکسی واچ ۶ پرو با حاشیه چرخان معرفی خواهد شد

افشین نوری
۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - 16:02
گلکسی واچ ۶ پرو

سری گلکسی واچ سامسونگ مجهز به حاشیه چرخان منحصربه‌فرد بود که برای اسکرول کردن در منوی ساعت استفاده می‌شود. البته این قابلیت در سری گلکسی واچ ۵ حذف شد و حالا یک افشاگر مطرح به نام آیس یونیورس گفته است که سامسونگ مجددا از این حاشیه چرخان در گلکسی واچ ۶ پرو استفاده خواهد کرد. 

سامسونگ ساعت‌های گلکسی واچ ۵ و ۵ پرو را با حاشیه چرخان مجازی معرفی کرد که در واقع یک ژست حرکتی بود که روی لبه نمایشگر کار می‌کرد. این نوع حاشیه چرخان قبلا در سری گلکسی واچ ۴ نیز استفاده شده بود، اما نوع فیزیکی آن فقط در مدل کلاسیک بکار گرفته شده بود. 

آیس یونیوس گفته است که گلکسی واچ ۶ پرو دارای حاشیه نازکی خواهد بود و در نتیجه یک نمایشگر بزرگتر یا بدنه کوچکتر خواهد داشت. قبلا نیز شایعاتی درباره بازگشت حاشیه چرخان فیزیکی وجود داشته است. گلکسی واچ ۶ پرو حتی ممکن است از باتری بزرگتری بهره ببرد. 

لازم به ذکر است طبق یک شایعه جدید، رویداد آنپک بعدی سامسونگ در آخرین هفته ماه جولای (اوایل مرداد) برگزار خواهد شد. این تاریخ از آنچه که انتظار می‌رفت زودتر خواهد خواهد بود و همانطور که می‌دانید سامسونگ معمولا دومین رویداد آنپک خود را در ماه آگوست برگزار می‌کند.

سامسونگ در این رویداد از گوشی‌های گلکسی زد فولد ۵، زد فلیپ ۵ در کنار ساعت گلکسی واچ ۶ و تبلت سری گلکسی تب S9 رونمایی خواهد کرد. از آنجائیکه سامسونگ رویدادهای خود را عموما در اواسط هفته برگزار می‌کند، اگر اطلاعات امروز دست باشد انتظار می‌رود رویداد آنپک بعدی در یکی از روزهای ۲۵، ۲۶ یا ۲۷ جولای (۴، ۵ و ۶ مرداد) برگزار شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.