فروش گلکسی S21 در آمریکا سه برابر فروش گلکسی S20 بوده است

مهدی حلوائی
۳ فروردین ۱۴۰۰ - 17:36
سامسونگ گلکسی S21

براساس گزارش Strategy Analytics، گوشی‌های سری S21 سامسونگ در کشور آمریکا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و فروش فوق‌العاده‌ای داشته‌اند. براساس این گزارش، سری گلکسی S21 در اولین ماه عرضه‌‌ موفق شده است تا ۳ برابر بیشتر از گوشی‌های گلکسی S20 در سال گذشته و در همین بازه‌ی زمانی، فروش داشته باشد.

تمام شواهد، عملکرد فوق‌العاده‌ی گلکسی S21 را نشان می‌دهند. این گوشی‌ها، رکورد پیش‌فروش در کشور انگلستان را شکستند، در کره جنوبی ۳۰ درصد بیشتر از گلکسی S20 فروش داشتند و موفق شدند تا بازار کشور ایالات متحده را نیز فتح کنند.

گوشی گلکسی S21 الترا، از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و ۴۰ درصد از فروش سری گلکسی S21 در آمریکا مربوط به این گوشی بوده است. این گوشی، قوی‌ترین و البته گرا‌ن‌ترین محصول سری گلکسی S21 می‌باشد و تخفیف‌های پیش از موعد شرکت سامسونگ برای این گوشی، به فروش آن کمک بسیاری کرده است.

هنوز اطلاعاتی از فروش گوشی‌های گلکسی S21 و S21 پلاس در دسترس نیست، اما به  احتمال زیاد، این دستگاه‌ها نیز به فروش قابل توجهی دست یافته‌‌اند. فروش سری گلکسی S21 در اولین ماه عرضه در کشور کره جنوبی نیز سه برابر گوشی گلکسی S20 بوده است.

با این وجود، فروش این گوشی‌ها در چند ماه آینده کاهش خواهد داشت و براساس اطلاعات افشاشده، سامسونگ برای رفع این مشکل، گوشی گلکسی S21 FE را در اواخر مرداد (اواسط آگوست) منتشر خواهد کرد.

احتمال عرضه‌ی گوشی جدید از سری نوت بسیار پایین بوده و سامسونگ در نظر دارد تا گوشی‌های تاشوی جدید خود را در سه ماهه‌ی سوم  سال جاری میلادی به بازار عرضه کند.

منبع: GSMArena

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.