اپلیکیشن و بازی های رایگان و تخفیف خورده – ۱۴ اسفند

محمد رضا حیدری
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - 13:00
اپلیکیشن و بازی های رایگان

نوبت آن رسیده که به سراغ تخفیف های ویژهٔ امروز برویم و همچنین مروری داشته باشیم بر تخفیف‌ها و اپلیکیشن و بازی های رایگان همچنان در دسترس در پلی استور. طبق روال چند روز اخیر، از تعداد تخفیف‌های روزانهٔ موارد موجود در پلی استور کاسته شده و در عوض شاهد حضور نام‌های با کیفیت‌تری در لیست تخفیف‌ها و حتی موارد رایگان پلی استور هستیم. با تمامی این احوال بازهم می‌توان انتظار این را داشت که در نیمهٔ دوم اسفندماه شاهد افزایش تعداد این موارد نیز باشیم.

بهترین پیشنهادهای امروز (شامل اپلیکیشن و بازی های رایگان):

۲ Player Quiz Pro رایگان (قیمت اصلی $۲)

بازی های رایگان ۲ Player Quiz Pro

۲ Player Quiz Pro عنوانی عالی برای کسانی است که به دنبال افزایش اطلاعات عمومی خود و در کنار آن بازی کردن در کنار دوستانشان هستند. نسخهٔ کامل این بازی تمامی کشورها و دسته‌بندی‌های سؤالات را باز می‌کند و می‌توانید به تمامی آواتارها دسترسی داشته باشید.

Superhero Fruit Premium رایگان (قیمت اصلی $۱)

بازی های رایگان Superhero Fruit Premium

با ربات‌هایی شبیه به میوه‌های دوست‌داشتنی به جنگ دشمنان بروید! Superhero Fruit Premium عنوانی اکشن با کاراکترهایی دوست‌داشتنی است که برای هر رنج سنی جذاب و دوست‌داشتنی خواهد بود. نسخهٔ کامل این بازی شامل یک قهرمان جدید، حذف تبلیغات و مقداری از پول داخل بازی است.

Pure Flat Design رایگان (قیمت اصلی $۱)

بازی های رایگان Superhero Fruit Premium

یک پک زیبای آیکون‌های مینیمالیستی و مدرن که مطمئناً برای طرفداران این سبک از آیکون‌ها بسیار جذاب خواهند بود. Pure Icon Pack: Minimalist  برای استفاده نیاز به لانچرهایی مانند Nova Luncher دارد.

Warhammer Quest 2: The End Times (هم‌اکنون ۱ دلار؛ قیمت اصلی $۵)

تخفیف Warhammer Quest 2: The End Times

دنیای وارهمر قطعاً برای بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی، دنیایی آشنا و دوست‌داشتنی است. Warhammer Quest 2: The End Times سفری به سیاه‌چال‌های مختلف و مبارزه با موجودات شیطانی را برای طرفداران این جهان به ارمغان می‌آورد و بدون شک تجربه‌ای هیجان‌انگیز خواهد بود.

جدا از برنامه‌ها و بازی های رایگان، عناوین تخفیف‌خورده‌ی امروز شامل لیست زیر می‌شوند:

بهترین پیشنهادهای همچنان در جریان (شامل اپلیکیشن و بازی های رایگان):

در نظر داشته باشید که موارد این لیست ممکن است هرلحظه به قیمت اصلی خود بازگردند و در نتیجه باید هرچه سریع‌تر برای دریافت آن‌ها اقدام کنید.

Hexanet White – Icon Pack رایگان (قیمت اصلی $۱)

Hexanet White – Icon Pack

آیکون‌هایی الهام گرفته شده از شش‌ضلعی‌های شبکه‌ای که بدون شک استفاده از آن‌ها ظاهری فوق‌العاده خاص را به دستگاه شما می‌بخشد. با این حال باید در نظر داشته باشید که برای استفاده از Hexanet White – Icon Pack  نیاز به لانچرهای خاصی مانند Nova Luncher دارید.

GPS Speed Pro رایگان (قیمت اصلی $۱)

GPS Speed Pro

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید سرعت، فاصله، زمان، مکان و زمان شروع، زمان گذشته، سرعت متوسط، حداکثر سرعت و بسیاری از پارامترهای دیگر را اندازه بگیرید. GPS Speed Pro  به کاربران اجازهٔ دسترسی نامحدود به تمامی امکانات این اپلیکیشن را می‌دهد.

بازی Gold Peaks (هم‌اکنون ۲ دلار؛ قیمت اصلی $۳)

بازی های رایگان GPS Speed Pro

بهترین بازی تفننی گوگل در سال ۲۰۱۹! در Golf Peaks  باید به حل معماهایی کوچک و در عین حال چالش‌برانگیز در زمین گلف بپردازید. این بازی علاوه بر گوگل پلی، از چندین مرجع معتبر دیگر نیز جوایزی را دریافت کرده است.

دیگر موارد از جمله اپلیکیشن‌های تخفیف‌خورده و بازی های رایگان این لیست در زیر لحاظ می‌شوند:

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.