نسخه جدید سیری اپل با Apple Intelligence در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود - تکفارس 
نسخه جدید سیری اپل با Apple Intelligence در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود - تکفارس 

نسخه جدید سیری اپل با Apple Intelligence در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود

فرزاد اسرافیلی
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - 11:05
سیری اپل با Apple Intelligence

بنا به گفته مارک گورمن نسخه کامل و جدید سیری اپل با هوش مصنوعی Apple Intelligence در بهار ۲۰۲۵ روانه بازار خواهد شد.

مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ، اعلام کرده است بعید به نظر می‌‎رسد نسخه جدید و اصلاح شده سیری اپل به همراه هوش مصنوعی Apple Intelligence در اواخر امسال عرضه شود.

گورمن در آخرین خبرنامه «Power On» خود نوشت که نسخه ارتقا یافته و جدید سیری با آپدیت iOS 18.4 در بهار ۲۰۲۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. البته بنا به اعلام ابتدا قرار است به صورت آزمایشی در ماه ژانویه عرضه شود. نسخه ارتقا یافته سیری این امکان را به این دستیار صوتی فراهم می‌کند تا فعالیت‌های درون برنامه‌ها را مدیریت کند، و با درک رویدادهای در حال انجام روی صفحه، بر اساس شرایط تصمیم بگیرد چه کاری انجام دهد.

هوش مصنوعی Apple Intelligence قرار است در پاییز روانه بازار شود. البته نسخه جدید سیری قرار نیست همزمان با Apple Intelligence عرضه شود، اما سایر قابلیت‌های سیری مانند طراحی جدید و ادغام ChatGPT، به محض معرفی Apple Intelligence در سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به تازگی گورمن توضیح داد اپل واچ سری ۱۰ و اپل واچ اولترا ۳ مجهز به پردازنده جدیدی هستند که جایگزین تراشه S9 می‌باشد. این موضوع می‌تواند زمینه ساز پیشرفت‌های هوش مصنوعی در آینده شود، اما با این وجود Apple Intelligence را پشتیبانی نخواهد کرد و گفته می‌شود که هیچ برنامه ای برای این کار دیده نمی‌شود.

گورمن قبلا در گزارش خود اعلام کرده بود سال آینده هدست ویژن پرو مجهز به Apple Intelligence خواهد بود. از سوی دیگر، هوم پاد قرار نیست مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را دریافت کند، زیرا اپل قصد دارد ربات رومیزی مجهز به هوش مصنوعی جدید خود را معرفی کند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید