رنگ‌بندی سری گلکسی S24 سامسونگ فاش شد

افشین نوری
۵ دی ۱۴۰۲ - 17:32
گلکسی S24

سامسونگ خود را برای معرفی سری گلکسی S24 در ماه ژانویه ۲۰۲۴ آماده می‌کند و حالا رنگ‌بندی این سری فاش شده است.

طبق گزارش منتشرشده، گلکسی S24 اولترا در رنگ‌های مشکی تیتانیومی، خاکستری تیتانیومی، زرد تیتانیومی و بنفش تیتانیومی عرضه خواهد شد در حالیکه گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس در رنگ‌های مشکی، خاکستری، زرد و بنفش ارائه خواهند شد.

به نظر می‌رسد سامسونگ در گوشی گلکسی S24 اولترا از فریم تیتانیومی استفاده خواهد کرد که اسامی رنگ‌های آن دارای پسوند تیتانیومی هستند. گزارش امروز ادعا کرده که گلکسی S24 و S24 پلاس علاوه بر رنگ‌های فوق در سه رنگ جدید نارنجی، سفید و طیف دیگری از رنگ بنفش نیز عرضه خواهند شد.

احتمالا مثل سال‌های گذشته، برخی از این رنگ‌های انحصاری تنها از طریق فروشگاه آنلاین سامسونگ قابل خرید خواهند بود.

انتظار می‌رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شود. این سری با همان قیمت نسل قبلی خود یعنی گلکسی S23 عرضه خواهد شد. به عبارت دیگر، مدل پایه ممکن است با قیمت ۷۹۹ دلار به فروش برسد، در حالیکه گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا به ترتیب با قیمت ۹۹۹ دلار و ۱۱۹۹ دلار فروخته خواهند شد.

این بدان معناست که سامسونگ قصد دارد قیمت گوشی‌های بعدی خود را ثابت نگه دارد تا در بخش گوشی‌های پرچمدار همچنان رقابتی باقی بماند. ظاهرا این شرکت قصد دارد با عرضه سری گلکسی S24 با همان قیمت قبلی، فروش خود را ۱۰ درصد افزایش دهد.

طبق شایعات، گلکسی S24 اولترا دارای حداکثر روشنایی ۲۶۰۰ نیت خواهد بود و احتمالا همه مدل‌های گلکسی S24 از اتصال ماهواره‌ای پشتیبانی خواهند کرد. انتظار می‌رود گلکسی S24 اولترا با سنسور اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی عرضه شود که فیلم‌برداری ۸K را ارائه خواهد کرد.

سامسونگ قصد دارد در گوشی‌های پرچمدار نسل بعدی خود، روی فناوری هوش مصنوعی تمرکز کند. این شرکت حالا تائید کرده است که هوش مصنوعی Galaxy AI را در سری گلکسی S24 ارائه خواهد کرد که قابلیت‌های هوش مصنوعی متنوعی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

وب‌سایت Galaxy Club نیز به شواهدی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد گلکسی S24 به عنوان یک گوشی هوش مصنوعی عرضه خواهد شد. سامسونگ همچنین برای عناوینی مانند AI Phone و AI Smartphone نشان تجاری ثبت کرده است که نشان می‌دهد این شرکت چقدر در مورد هوش مصنوعی جدی است.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.