آموزش خواندن پیام‌های پاک شده در واتساپ

ما برای مدتی طولانی منتظر بودیم که بتوانیم توانیی پاک کردن پیام‌های ارسالی در واتساپ را پپیدا کنیم چراکه تا همین اواخر هر اشتباهی که در ارسال پیام خود می‌داشتیم برای همیشه در تاریخچه آن گفتگو ثبت می‌گشت. خوشبختانه و به لطف به‌روزرسانی‌های اخیر اکنون می‌توانیم از این ویژگی استفاده کنیم. با این حال، ممکن است ندانید که راهی وجود دارد که می‌توانید تمام پیام‌های پاک شده خود را بازبینی کنید. ما قصد داریم تا در این مقاله روش و چگونگی خواندن پیام‌های پاک شده در واتساپ را برای شما همراهان تکفارس شرح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

[divider][/divider]

خواندن پیام‌های پاک شده توسط مخاطبین در واتساپ

هنگامی که فردی پیامی را در واتساپ پاک می‌کند، تمام افراد گپ پیامی تحت عنوان “این پیام حذف شد.” را مشاهده خواهند کرد و صد البته تعداد زیادی از این افراد کنجکاو خواهند شد که بدانند محتوای پیام پاک شده چه بوده است.

تمام کاری که برای خواندن آن پیام‌های حذف شده باید انجام دهید استفاده از یک برنامه است که تمام اعلان‌ها و پیام‌های دریافتی شما را ثبت می‌کند. در زیر لینک دانلود دو برنامه که به منظور چنین کاری طراحی شده‌اند را برای شما قرار داده‌ایم:

دانلود برنامه Notification History از گوگل پلی

دانلود برنامه Notif Log notification history از گوگل پلی

شما تنها به یکی از این دو برنامه نیاز خواهید داشت. آن‌ها دقیقا یک کار مشابه را انجام می‌دهند اما دارای طراحی کمی متفاوت نسبت به یکدیگر هستند. چه پیام‌ها پاک شده باشند و چه نشده باشند، این برنامه‌ها یک تاریخچه از تمام اعلان‌های دریافتی شما ایجاد خواهند کرد. با این حال، برای انجام این کار باید دسترسی خاصی به این برنامه‌ها بدهید.

این دسترسی‌ها به برنامه اجازه می‌دهد تا بتواند داده‌های اعلان‌ها را از برنامه‌های دیگر جمع آوری کند. اولین باری که شما یکی از این دو برنامه را باز کنید با پیامی مواجه خواهید شد که از شما می‌خواهد این دسترسی‌ها را به برنامه بدهید.

از آن پس، هر اعلانی که شما دریافت می‌کنید، از جمله پیام‌هایی که بعدا پاک شده‌اند، در این برنامه ذخیره خواهند شد. تمام کاری که باید انجام دهید این است که وارد تاریخچه شوید و اعلان‌هایی را که در وانساپ حذف شده است، بررسی کنید. این کار بسیار آسان است.

آیا شما تا کنون از برنامه‌های فوق استفاده کرده‌اید؟ دیدگاه‌ها خود را در انتهای این مقاله و در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

[divider][/divider]

اگر شما هم از کاربران فعال واتساپ هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله آموزش رفع مشکلات معمول در پیام رسان واستاپ را نیز مطالعه کنید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette