گوشی های iOS بیشتر از گوشی های اندروید مشکل ساز می شوند

11 اسفند 1395 - 23:57

به نظر می رسد که امنیت گوشی های iPhone فقط یک شایعه است و در کنار مشکلات باتری گوشی های iPhone 6s، گوشی های iPhone در 62 درصد مواقع با مشکلات رو به رو می شوند که این عدد نسبتا عجیب در برابر 47 درصد دستگاه های سامسونگ قرار می گیرد. با تک فارس همراه باشید.

بنا بر تحقیقی که در سه ماهه پایانی سال 2016 انجام شد، گوشی های iPhone عملکرد بسیار ضعیفی را داشته اند و گفته می شود که گوشی iPhone 6 در این میان بدترین عملکرد را داشته است. برای اپل و گوشی های هوشمندش، این آمار به میزان 47 درصد افزایش یافته است. در میان گوشی های اندروید نیز سامسونگ با 27 درصد بیشترین سهم مشکلات و خرابی ها را داشته است.

البته در این آمار “مشکل” به مواقعی گفته می شود که دستگاه به آن طریقی که باید عمل کند، عمل نکرده است؛ مانند خارج شدن از اپلیکیشن یا قفل شدن ناگهانی و خودکار صفحه.

این آمار نشان می دهد که این موضوع که گوشی های iPhone عملکرد بهتری دارند و کمتر با مشکل رو به رو می شوند، بیشتر شبیه به افسانه است و در عمل این گوشی های اندروید بودند که عملکرد بهتری داشتند. باید دید که اپل برای رفع مشکلات به وجود آمده چه اقدامی می کند.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • پوریا گفت:

  من یه آیفون 5 دارم که 4 سالی میشه دستمه نه تاحالا از برنامه خارج شده نه ناگهان قفل شده واقعا تعجب کردم متن بالا رو خوندم نه من نه دوستام که آی او اس استفاده میکنن تاحالا از این دست مشکلا نداشتن

 • سعید گفت:

  میشه لطفا منبع اصلی را هم قرار بدید
  توی متن هم ذکر نکردید تحقیق توسط چه نهادی انجام شده

 • arash گفت:

  کسی نظر یا نقد کنه طول نقدش با گوشی ایفون کار کرده نه که از رو حس حسودیش چیزی بنویسه
  در مورد گوشی سامسونگ اگر یادتون باشه شرکتش گفت فروش s7 قطع بشه چون مشکل از سرپاش میریخ
  کدوم مشکل داره اونی که هنوز داره تولید و فروش میشه یا اونی که تولیدش قطع شده