پچ امینیتی جدید گوگل روز 6 فوریه عرضه می شود

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱

برای اولین بار در طول امسال، گوگل در عرضه به روز رسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های هوشمند، اولین شرکت نبوده. در اواسط هفته گذشته، سونی پچ امنیتی ماه فوریه را برای برخی از گوشی های Xperia عرضه کرد. با تک فارس همراه باشید.

خبر خوب این است که گوگل به زودی پا در مسیر سونی خواهد گذاشت و پچ جدید را بر روی گوشی های Nexus 6P، Pixel XL و Pixel عرضه خواهد کرد. تاریخ دقیق عرضه این به روز رسانی 6 فوریه است.

شرکت کانادایی تلوس (Telus) هنگامی که لیست روز رسانی های جدیدش را منتشر کرد، این خبر را تایید کرد و انتظار می رود که سایر اپراتور ها نیز به زودی این پچ های امنیتی را برای گوشی های گوگل عرضه کنند. همچنین انتظار می رود که به زودی این پچ امنیتی، برای سایر گوشی های Nexus نیز عرضه شود.

اطلاعات جدید منتشر شده توسط Telus، تاریخ عرضه این پچ امنیتی برای گوشی های گوگل را تایید کردند

علاوه بر گوگل و گوشی های Pixel، Pixel XL و Nexus 6P، گوشی های بلک بری مانند Z10، Z30 و Leap نیز قادر به دریافت این به روز رسانی خواهند بود.

نظراتتان را با ما به اشتارک بگذارید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette