سرویس مجانی Google Music و YouTube Red به مناسبت جمعه سیاه

۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹

جمعه سیاه و تخفیف های فراوان . گوگل نیز تصمیم گرفته به مناسبت این روز سرویس های مفیدی را در اختیار کاربران بگذارد.

جمعه سیاه 2016 نیز از راه رسید و افراد زیادی از تخفیف های این روز استفاده کردند و خرید های زیادی انجام دادند. به مناسبت این روز  گوگل تصمیم گرفته تا امکاناتی را به صورت مجانی در اختیار کاربران بگذارد. کاربران گوگل می توانند چهار ماه دسترسی مجانی به گوگل موزیک (Google Music) و یوتیوب رد (YouTube Red) داشته باشند.

شما می توانید از این تخفیف گوگل بهره مند شوید تنها در صورتی که از قبل اشتراکی خریداری نکرده باشید. بعضی از افراد که اشتراک خریداری کرده بودند گزارش داده اند که توانسته اند از این سرویس رایگان گوگل استفاده کنند.

خلاصه می توان گفت که گوگل چهار ماه اشتراک مجانی را بدون هیچ شرطی در اختیار کاربران می گذارد و شما می توانید از آن لذت ببرید. فراموش نکنید که قیمت هر ماه اشتراک گوگل 9.99 دلار در ماه است ؛ پس شما می توانید حدودا 40 دلار ذخیره کنید و از این سرویس استفاده کنید.

اگر به نظرتان این یک معامله خوب و مفید است و دیر نشده از این فرصت استفاده کنید چهار ماه از خدمات گوگل استفاده کنید.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette