پیکسل فولد در دستان یکی از کارمندان گوگل رویت شد

۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
گوگل پیکسل فولد

گوگل قرار است امسال گوشی تاشو پیکسل فولد را معرفی کند و حالا یک کاربر ردیت تصاویر واقعی آن را منتشر کرده است که آن را در دست یک نفر در مترو نیویورک نشان می‌دهد. 

ظاهرا این فرد از کارمندان گوگل است که همانطور که در تصاویر می‌بینید پیکسل فولد دارای یک نمایشگر کاور است و حاشیه‌های نسبتا بزرگی دارد. البته تصاویر چندان واضح نیستند و طراحی کامل این گوشی را نمی‌توان از ری تصاوسر حدس زد.

پیکسل فولد

با این حال، گفته می‌شود که پیکسل فولد از یک طراحی شبیه به اوپو فایند N2 بهره خواهد برد و یک نمایشگر کاور کامپکت و یک نمایشگر تاشو بزرگ خواهد داشت. 

اخیرا گزارشی منشر شده بود ادعا کرده بود پیکسل فولد تا زمان کنفرانس I/O 2023 آماده نخواهد شد. ظاهرا گوگل نخواهد توانست نمایشگرهای تاشو این گوشی را که توسط سامسونگ ساخته خواهد شد به‌موقع دریافت کند و در نتیجه این گوشی را با تاخیر معرفی خواهد کرد. 

پیکسل فولد مجهز به یک نمایشگر داخلی ۵.۷۸ اینچی و یک نمایشگر خارجی ۷.۶۷ اینچی خواهد بود و طبق گزارش امروز این نمایشگر تا ماه جولای یا آگوست آماده نخواهند شد. بنابراین احتمال اینکه پیکسل فولد در ماه اکتبر (مهرماه) معرفی شود زیاد است. گوگل معمولا در مهرماه نسل جدید گوشی‌های پیکسل خود را رونمایی می‌کند و امسال نیز سری پیکسل ۸ را معرفی خواهد کرد.

بنابراین پیکسل فولد احتمالا در سه ماهه سوم ۲۰۲۳ وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد و قیمتی حدود ۱۸۰۰ دلار خواهد داشت. به هز حال گوگل ممکن است این گوشی را در رویداد I/O که اردیبهشت برگزار خواهد شد معرفی کند‌.

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.