ویدیوی کالبدشکافی گلکسی A14 [تماشا کنید]

افشین نوری
۲ بهمن ۱۴۰۱ - 13:19

سامسونگ گوشی گلکسی A14 را به‌تازگی معرفی کرد و به‌زودی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. حالا ویدیوی کالبدشکافی این گوشی منتشر شده است که تجهیزات داخلی آن را به ما نشان می‌دهد.

ظبق ویدیویی که یک یوتیوبر به نام PBKReviews منتشر کرده است، گوشی گلکسی A14 از نظر تعمیرپذیری یکی از آسانترین گوشی‌های دنیاست و به‌راحتی می‌توان آن را باز و بسته کرد.  این گوشی همانطور که می‌دانید یکدگوشی میان‌رده است و از یک سیستم دوربین سه‌گانه بهره می‌برد و حتی گفته می‌شود که از نطر ظاهری شبیه به پرچمداران آینده سامسونگ است.

گلکسی A14 از یک پنل پلاستیکی در پشت خود بهره می‌برد که همین موضوع باعث شده تا به‌راحتی بتوان این پنل را جدا کرد.‌ همه چیز در داخل این گوشی در مکان مناسبی قرار گرفته است و به‌آسانی می‌توان آن‌ها را جدا کرد. باتری دستگاه هم بدون هیچ ریسکی قابل جدا کردن است.

هنانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید اکثر قطعات داخلی این گوشی از جمله ماژول دوربین پشتی علاوه بر اینکه به‌راحتی جدا می‌شوند، به‌آسانی نیز در محل خود قرار می‌گیرند و نیازی به زحمت اضافی نیست. نمایشگر ۹۰ هرتزی ان نیز در صورت خراب شدن باید تعویض شود که کار راحتی است.

منبع: NT

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.