تائید شد: تسلا خودروی سایبرتراک را با فرمان U شکل عرضه می کند

26 دی 1401 - 12:10
خودروی برقی تویوتا BZ4X

تسلا امکان استفاده از فرمان U شکل را به عنوان یک آپشن در خودروهای مدل X و S فراهم کرده است، حالا به نظر می‌رسد که این قابلیت در خودروی سایبرتراک نیز ارائه خواهد شد. 

یکی از طراحان تسلا به نام Franz von Holzhausen به‌تازگی گفته است که نمونه خرده‌فروشی سایبرتراک کمی کوچکتر از نمونه اولیه آن خواهد بود و همچنین فرمان U شکل نیز به‌عنوان یک آپشن در آن ارائه خواهد شد. این طراح تسلا همچنین درباره احتمال خراش برداشتن بدنه سایبرتراک گفت که بدنه این خودرو از فولاد ضدزنگ بوده و مواد بکار رفته در آن بسیار مقاوم و مستحکم است. ‌

آقای Holzhausen درباره زمان عرضه خودرو سایرتراک نیز احتمال ارائه آن در شش ماه آینده را رد نکرد و گفت که این اتفاق ممکن است در اواسط ماه ژوئن یا جولای بیفتد. خود تسلا نیز قبلا به تاخیر در عرضه این خودرو تا تابستان ۲۰۲۳ اشاره کرده بود. 

تسلا قصد دارد کارخانه‌های خود را گسترش دهد و به نظر می‌سد که مجوز آن‌ها را در داخل آمریکا دریافت کرده است. کارخانه‌های باتری سازی این شرکت نیز قرار است برای تامین باتری سایبرتراک توسعه یابند. در ضمن با توجه به رکود موحود در صنعت خودرو، تسلا ممکن است خودروی سایبرتراک خود را با قیمت زیر ۴۵ هزار دلار عرضه کند.

در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این شرکت چه فکرهایی در سر دارد.

منبع: NT

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید