شایعه: سرفیس دئو ۳ مایکروسافت با نمایشگر تاشو ساخته می شود

21 دی 1401 - 10:58

مایکروسافت تاکنون دو مدل سرفیس دئو و دئو ۲ را به‌ترتیب در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ معرفی کرده است و حالا شایعاتی درباره سرفیس دئو ۳ وجود دارد. 

در حالیکه دو مدل قبلی سرفیس دئو از دو نمایشگر مجزا استفاده می‌کردند گزارش امروز ادعا کرده است که مایکروسافت قصد دارد در سرفیس دئو ۳ از نمایشگر تاشو استفاده کند و از این جهت شبیه به سری گلکسی زد فولد سامسونگ خواهد بود.‌ گفته می‌شوند این گوشی به سمت داخل تا خواهد شد و از یک لولای ۱۸۰ درجه و یک نمایشگر خارجی یا کاور بهره خواهد برد. 

گزارش امروز گفته است که مایکروسافت در ابتدا قصد داشت سرفیس دئو ۳ را مثل مدل‌های قبلی‌اش با نمایشگر دوگانه طراحی‌کند و بهبودهایی مثل کاهش ضخامت، کاهش حاشیه‌ها و ارائه شارژ بی‌سیم را در آن انجام بدهد. اما ظاهرا این طراحی کنار گذاشته شده است و از نمایشگر تاشو در این گوشی استفاده خواهد شد. 

ما هنوز اطلاعاتی از مشخصات سرفیس دئو ۳ در اختیار نداریم و نمی‌دانیم که قابلیت‌های سخت‌افزاری آن در چه حد خواهد بود. با این حال، انتظار می‌رود که مایکروسافت این گوشی را در سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ معرفی کند. 

در گزارش امروز گفته شده است که مایکروسافت ممکن از نامگذاری دیگری برای سرفیس دئو ۳ استفاده کند و تلاش خواهد کرد تا آن را از بعد نرم‌افزاری به سطح سایر گوشی‌های تاشو بازار برساند. مایکروسافت شاید بخواهد که یک اکوسیستم بین این گوشی و کامپیوترهای ویندوزی ایجاد کند. در ضمن گفته می‌شود که مایکروسافت ممکن است به گوشی‌های اندرویدی اختصاصی خودش را نیز در آینده نزدیک ارایه کند. 

منبع: Gizmochina

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید