شایعه: گلکسی S23 اولترا در ۴ رنگ جدید معرفی خواهد شد

18 دی 1401 - 11:18

سامسونگ قرار است ماه آینده سری گلکسی S23 را معرفی کند و حالا اطلاعات تازه‌ای درباره  مدل گلکسی S23 اولترا فاش شده است. 

طبق شایعات قبلی، گلکسی S23 اولترا قرار است در رنگ‌های مشکی، کرمی، سبز و لوندر معرفی شود، حالا یک خرده‌فروشی در استونی خبر از چهار رنگ جدید دیگر داده است که این موضوع می‌تواند خبر خوبی برای مشتریان  باشد. 

به نظر می‌رسد چهار رنگ رسمی گلکسی S23 اولترا همان رنگ‌های مشکی، کرمی، سبز و لوندر خواهد بود، اما در کنار آن‌ها چهار رنگ خاص دیگر نیز برای خریداران ارائه خواهد شد. این رنگ‌ها در تعداد محدود عرضه خواهند سد و شامل خاکستری، آبی قرمز و سبز کم‌رنگ خواهد بود. 

ظاهرا رنگ‌های اصلی گلکسی S23 اولترا با اسامی رسمی Cotton Flower, Misty Lilac, Botanic Green و Phantom Black ارائه خواهند شد و چهار رنگ فرعی در کنار آن‌ها عرضه خواهند شد تا ذائقه همه مشتریان را پوشش دهند. 

در هر حال، به نظر می‌رسد که مشتریان ترجیح خواهند داد که همان رنگ‌های اصلی گلکسی S23 اولترا را بخرند و بعید است که رنگ‌ی مثل رنگ قرمز خریداران زیادی داشته باشد. ضمنا سامسونگ برای خریداران گلکسی S23 اولترا احتمالا یک هدیه نیز در نظر خواهد گرفت که ممکن است یک ایرباد گلکسی بادز ۲ پرو باشد. 

رویداد آنپکد سامسونگ قرار است در روز ۱ فوریه برگزار شود و در آنجا ما شاهد رونمایی از سه گوشی گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا خواهیم بود. 

منبع: Notebookchek

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید