شایعه: مایکروسافت در سال ۲۰۲۳ سه آپدیت برای ویندوز ۱۱ ارائه خواهد کرد

9 دی 1401 - 11:24
ویندوز 11

در حالیکه بیش از یکسال از زمان عرضه ویندوز ۱۱ می‌گذرد سامسونگ در سال ۲۰۲۲ دو آپدیت شامل قابلیت‌های جدید برای آن منتشر کرد که آخرین‌شان آپدیت 22H2 بود که چند ماه پیش عرضه شد‌. آپدیت دوم نیز یک ماه بعد با نام Moment 1 منتشر شد. حالا یک گزارش جدید گفته است که مایکروسافت قصد دارد در سال ۲۰۲۳ سه آپدیت مختلف برای ویندوز ۱۱ ارائه کند. 

براساس این گزارش که وب‌سایت ویندوز سنترال آن را منتشر کرده است اولین آپدیت ویندوز ۱۱ در سال جدید، در ماه فوریه یا مارس با نام Moment 2 عرضه خواهد شد که شامل تغییرات جدیدی خواهد بود. این تغییرات شامل یک حالت جدید تبلت، بهبود ناحیه نوتفیکیشن، بهبود قابلیت سرچ‌ ویندوز، بهبود تسک‌منیجر، ویجت‌های تمام‌صفحه و چند مورد دیگر می‌شوند‌. همه این تغییرات در جهت مدرن‌تر کردن ویندوز ۱۱ انجام خواهند شد. 

اما آپدیت دوم ویندور ۱۱ در سال ۲۰۲۳ با نام Moment 3 ارائه خواهد شد که‌ احتمالا در ماه می یا ژوئن از راه خواهد رسید. هنوز معلوم نیست که این آپدیت شامل چه قابلیت‌هایی خواهد بود، اما مایکروسافت ممکن است در آن بهبودهایی برای دستگاه‌های دونمایشگره ارائه کند‌ و همچنین قابلیت سرچ ویندوز را به‌روزتر کند.  

و در آخر، آپدیت Moment 4 را خواهیم داشت که احتمالا در ماه سپتامبر یا اکتبر ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد و به نظر می‌رسد این آپدیت با نام 23H2 منتشر خواهد شد. این آپدیت ظاهرا برخلاف آپدیت 22H2، تغییرات اندکی خواهد داشت. ‌

در هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم مایکروسافت برای بهبود هرچه بیشتر ویندوز ۱۱ چه برنامه‌هایی در سر دارد. 

منبع: Neowin

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید