سامسونگ بزرگترین نمایشگر دایره‌ای LED Signage اروپا را در یک پارک نصب می کند

افشین نوری
۱ دی ۱۴۰۱ - 17:46

سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده نمایشکرهای OLED است و حالا قصد دارد بزرگترین نمایشگر دایره‌ای LED Signage اروپا را در کشور فرانسه نصب کند. این شرکت اخیرا بزرگترین نمایشگر مکعبی LED Cube اروپا را در سوییس نصب کرده بود. 

نمایشگر دایره‌ای LED Signage سامسونگ قرار است در پارک Futuroscope فرانسه مستقر شود و جذابیت‌های بصری بسیار زیادی را برای بینندگان به ارمغان خواهد کرد. این نمایشگر قطری برابر ۱۷ متر و طوی برابل ۸ متر خواهد داشت و در مجموع مساحتی برابر ۴۲۰ متر خواهد داشت‌. به این ترتیب ما با بزرگترین ننایشگر LED نصب شده در اروپا و شاید کل دنیا روبه‌رو خواهیم بود.

این نمایشگر در مجموع شامل ۸۰۰ قطعه LED با رزولوشن ۲۱K خواهد بود از فناوری HDR پشتیبانی خواهد کرد. سایر مشخصات این نمایشگر شامل روشنایی ۲۴۰۰ نیت و نسبت کنتراست ۱۲,۰۰۰:۱ خواهد بود‌.

در واقع این نمایشگر در یک محیط دایره‌ای شکل که حدود ۱۲۰ صندلی برای نشستن بینندگان در داخل خود خواهد داشت قرار خواهد گرفت و یک میدان دید ۳۶۰ درجه‌ای را در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد. این نمایشگر همچنین مقاومت بالایی دارد و به مدت ۱۵ سال دوام خواهد آورد.  

بد نیست بداننید که سامسونگ هم‌اکنون در حال توسعه پنل‌های OLED خاص برای استفاده در آیپدهای ۲۰۲۴ است‌. این پنل‌ها احتمالا در برخی مدل‌های مک بوک آینده اپل نیز استفاده خواهند شد.

منبع: Gizmochina

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.