تصاویر واقعی گوگل پیکسل تبلت منتشر شد

28 آذر 1401 - 20:44
گوگل پیکسل تبلت

تبلت‌ها نقش مهمی در دنیای فناوری داشته و به همین دلیل بسیاری از شرکت‌های بزرگ مانند اپل و سامسونگ علاوه بر گوشی‌های هوشمند، تبلت‌هایی را نیز به بازار عرضه کرده‌اند. هرچند که گوگل هنوز در این بازار فعالیتی نداشته اما این شرکت قصد دارد تا به زودی اولین تبلت خود با نام پیکسل تبلت را به بازار عرضه کند و حالا امروز تصاویر واقعی این محصول فاش شده است.

تصاویر افشاشده توسط ShrimpApplePro، افشاگر مشهور، پیکسل تبلت را در کنار اسپیکر/شارژر آن به نمایش گذاشته است. همان‌طور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید، اپلیکیشن‌های اصلی گوگل مانند کروم، جیمیل، فوتوز، پلی استور، مسیجز و یوتیوب در صفحه‌ی اصلی حضور دارند. همچنین در سمت چپ، ویجت جست‌وجو و در ردیف اول، اپلیکیشن‌های دوربین و مپس مشاهده می‌شوند.

در تصویری که بخش تنظیمات پیکسل تبلت را نشان می‌دهد می‌توان استفاده‌ی این محصول از 256 گیگابایت حافظه‌ی داخلی را مشاهده کرد. همچنین صفحه‌ی باتری این محصول به عمر باتری حدود 16 ساعت آن با 70 درصد باتری اشاره دارد. وب‌سایت 9to5Goggle اعلام کرده که اسپیکر پیکسل تبلت با نسخه‌ی عرضه‌شده با گوگل نست هاب مکس یکسان است. قرار است که گوگل اولین تبلت خود را در سال 2023 به بازار عرضه کند.

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید