سامسونگ گلکسی A فولد و فلیپ به عنوان تاشوهای میان رده به بازار عرضه می شوند

8 تیر 1401 - 21:20
گلکسی A فولد

سامسونگ در حال حاضر برترین شرکت‌ در بازار گوشی‌های تاشو بوده و حدود 80 درصد از فروش کلی این گوشی‌ها متعلق به این شرکت است اما با ورود سایر شرکت‌ها به این بخش از بازار، غول فناوری کره‌ای باید برای حفظ جایگاه خود تلاش بیشتری کند. به‌نظر می‌رسد که این شرکت حالا قصد دارد تا با عرضه‌ی گوشی‌های تاشوی ارزان‌ به این مهم دست پیدا کند.

سامسونگ اولین عضو از خانواده‌ی گلکسی فولد را در سال 2019 با قیمت 1980 دلار به بازار عرضه کرد اما حالا این محصول را با قیمت 1800 دلار به‌فروش می‌رساند. همین موضوع برای گلسی زد فلیپ نیز صدق کرده و قیمت این گوشی از 1380 دلار به 1000 دلار کاهش یافته است. حالا گمانه‌زنی‌هایی در خصوص عرضه‌ی نسخه‌ی ارزان تاشوهای سامسونگ تحت عنوان سری گلکسی A منتشر شده که خبرگزاری ET News نیز آن را تایید کرده است.

گلکسی زد فلیپ 3

بر اساس گزارش این خبرگزاری کره‌ای، سامسونگ گوشی تاشوی جدیدی را با قیمت حدودی 771 دلار به بازار عرضه خواهد کرد. با در نظر گرفتن مالیات وارده، انتظار می‌رود که این گوشی با قیمت 800 دلار در خرده‌فروشی‌ها به‌فروش برسد. گفته می‌شود که گوشی‌های تاشوی اقتصادی سامسونگ تنها از ویژگی‌های مهم و اصلی سری گلکسی زد برخوردار خواهند بود. گزارش وب‌سایت ET News همچنین به عرضه‌ی نسخه ارزان سری گلکسی زد فلیپ و زد فولد در سال 2024 اشاره داشته است.

منبع: PhoneArena

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید