مایکروسافت آنتی ویروس Defender را برای ویندوز، اندروید، iOS و مک اواس ارائه کرد

27 خرداد 1401 - 22:35
مایکروسافت

مایکروسافت یک اپلیکیشن جدید امنیتی Defender برای استفاده در پلتفرم‌های مختلف معرفی کرده است که شما با استفاده از یک ‌کنترل پنل ساده می‌توانید همه دستگاه‌های خود را از حملات سایبری محافظت کنید. 

این اپلیکیشن از امروز در اختیار مشترکین مایکروسافت ۳۶۵ که از ویندوز، مک‌اواس، آی‌او‌اس و اندروید برای تعامل با سرویس ابری استفاده می‌کنند قرار گرفته است. البته قابلیت‌های این آنتی‌ویرویس در هر پلتفرم متفاوت است.

مایکروسافت

برای مثال در  iOS، شما به جای  محافظت در برابر ویروس، به ابزارهای دیگری برای امنیت سایبری دسترسی دارید. یا مثلا در نسخه اندروید آن، شما به قابلیت ضدویروس دسترسی دارید و می‌توانید با یک ابزار ویژه، دستگاه خود را اسکن کنید. در نسخه ویندوز آن نیز امکانات دیگری ارائه شده‌اند. این اپلیکیشن جدید امنیتی در کل برای کسانی خوب است که می‌خواهند چندین دستگاه را به لحاظ امنیتی تحت کنترل داشته باشند‌.

در این اپلیکیشن، هشداری امنیتی و راهکارهای پیشنهادی نیز وجود دارند و‌ مایکروسافت گفته است که در آینده قابلیت‌های بیشتری را به آن اضافه خواهد کرد. 

در هر حال، اگر شما هم از چندین استفاده می‌کتید و دوست دارید از طریق یک کنترل پنل واحد همه آن‌ها را از لحاظ امنیتی چک کنید می‌توانید نسخه جدید مایکروسافت Defender را نصب کنید.

منبع: Gizchina

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید