مدیر ارشد یادگیری ماشین اپل از این شرکت جدا شد

18 اردیبهشت 1401 - 10:32
اپل

این گودفلو (Ian Goodfellow)، مدیر ارشد بخش یادگیری ماشین اپل، پس از 3 سال فعالیت در این شرکت به علت مخالفت با سیاست‌های اپل درخصوص بازگشت کارکنان به دفاتر کار از این شرکت جدا شد. گودفلو این موضوع را در ایمیلی به تیم خود اعلام کرد.

بر اساس گزارش وب‌سایت The Verge، گودفلو اخیراً اعلام کرده بود که تغییر سیاست اپل برای بازگشت کارکنان به دفاتر این شرکت یکی از مسائلی بوده که او با آن موافق نبوده است. به‌گفته‌ی گودفلو، انعطاف‌پذیری بیشتر برای کارکنان تیم او مفیدتر بوده است. این دانشمند که قبلاً عضوی از تیم تحقیقاتی شرکت گوگل بود، بیشتر با فعالیت خود روی سیستم GAN شناخته می‌شود.

اپل اخیراً اعلام کرده بود که کارکنان باید از تاریخ 11 آپریل هر هفته 1 روز را به‌صورت حضوری در دفاتر این شرکت حضور پیدا کنند و سپس این مدت زمان به‌تدریج بیشتر خواهد شد. این موضوع با مخالفت اکثریت کارکنان اپل مواجه شده و بسیاری از این افراد در یک نظرسنجی اعلام کردند که ترجیح می‌دهند قعالیت شغلی خود را در شرکت‌های دیگر ادامه دهند چرا که بازگشت به دفاتر شانس ابتلای آن‌ها به ویروس کرونا را افزایش می‌دهد و همچنین حضور در دفاتر تعادل بین کار و زندگی آن‌ها را از بین می‌برد.

منبع: AppleInsider

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید