گوگل پیکسل 6a تاییدیه FCC را دریافت کرد

24 فروردین 1401 - 10:46
گوگل پیکسل

گوگل سال گذشته گوشی‌های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را به بازار عرضه کرد و حالا برای عرضه‌ی گوشی پیکسل 6a آماده می‌شود. هر چند که گوگل هنوز تاریخ معرفی رسمی این گوشی را اعلام نکرده است اما گزارش‌های مختلف به عرضه‌ی آن در اردیبهشت‌ماه اشاره داشته‌اند.

پیکسل 6a حالا موفق به دریافت تاییدیه‌ی کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) شده و پشتیبانی آن از فناوری 5G mmWave نیز تایید شده است. گفته می‌شود که گوگل این گوشی را در رویداد I/O، که در تاریخ 21 اردیبهشت برگزار می‌شود، معرفی خواهد کرد. سال گذشته گوشی پیکسل 5 نیز در فروردین‌ماه تاییدیه‌ی کیمسیون فدرال ارتباطات را دریافت کرد و یک ماه بعد به بازار عرضه شد. از این رو احتمال دارد که پیکسل 6a نیز در ماه آینده روانه‌ی بازار شود.

گمانه‌زنی‌های قبلی به استفاده‌ی پیکسل 6a از نمایشگر اولد 6.2 اینچی، تراشه‌ی اختصاصی تنسور، ترکیب دوربین‌های مشابه پیکسل 5 و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر اشاره داشته‌اند. گوگل سری پیکسل 5 را ابتدا در کشورهای ژاپن و آمریکا عرضه کرد اما گفته می‌شود که پیکسل 6a در روز عرضه در کشورهای بیشتری قابل دسترسی خواهد بود.

نظر شما در مورد گوشی‌های سری پیکسل 6 چیست؟ به‌نظر شما گوگل پیکسل 6a را با چه قیمتی روانه‌ی بازار خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gizmochina

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.