برنامه Name Phone با قابلیت های متنوع معرفی شد

11 فروردین 1401 - 22:13
برنامه Name Phone

مایکروسافت برنامه Name phone که مدل تغییریافته Your phone است را همراه با آخرین به‌روزرسانی‌های ویندوز ۱۱، کنترل‌ها، آیکون‌ها و نماهای جدید معرفی کرد.

مایکروسافت روش جدیدی برای راه‌اندازی این برنامه معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا رمز QR را برای اتصال به این برنامه با استفاده از گوشی هوشمند خود اسکن کنند. برنامه اندروید نیز با تغییر نام به Link to windows هنوز هم ازطریق فروشگاه گوگل قابل‌دسترس است و هر ۲ این برنامه‌ها نیز با آیکون‌های مشابه به‌آسانی قابل تشخیص هستند.

مطالب مرتبط:

برنامه Name Phone ویندوز ۱۱

این شرکت همکاری خود را با آنر برای اتصال مدل‌های Honor MagicV, سری Magic 4 و Magic 3 به ویندوز ۱۱ در چین را اعلام کرده است و مایکروسافت قول داده تا مدل‌های بیشتری را به این فهرست اضافه کند. همکاری مایکروسافت فقط در کشور چین و به مدل سرفیس Duo محدود نشده و با شرکت سامسونگ نیز همکاری می‌کند. سامسونگ نیز اعلام کرد که در ماه فوریه بروزرسانی جدیدی را برای S۲۲،Z Fold,Z flip, سری S و سری گلکسی نوت عرضه خواهد کرد.

یکی از قابلیت‌های عرضه شده در این برنامه دسترسی مستقیم به‌عکس و متون موجود در تلفن‌های همراه از طریق رایانه‌های شخصی بود، اما با ارائه بروزرسانی جدید دسترسی به تماس‌ها، اعلان‌ها و برنامه‌های یکپارچه نیز در دسترس کاربران قرار گرفت.

برنامه Name Phone یکی از نقاط قوت مایکروسافت قبل از رویداد ۵ آوریل است و انتظار می‌رود تا از فناوری‌های جدیدی در این رویداد رونمایی کند.

منبع: Digital trends

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.