معرفی ویدیویی ۵ تصاحب بزرگ تاریخ تکنولوژی

22 اسفند 1400 - 18:00
معرفی ویدیویی ۵ خرید بزرگ در دنیای تکنولوژی

شرکت‌های بزرگ، مخصوصاً برندهای صنعت تکنولوژی پول بسیار زیادی دارند و این موضوع چیز عجیبی نیست. برخی از شرکت‌ها مانند اپل، آمازون، گوگل و مایکروسافت مدت‌هاست که به عنوان شرکت‌های تریلیون دلاری شناخته می‌شوند.

آن‌ها نه تنها قادر به تغییر سرنوشت تاریخچه تکنولوژی هستند،‌ بلکه می‌توانند با تصاحب شرکت‌ها، کسب و کارها و برندهای دیگری، تاریخچه آن‌ها را نیز تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهند.

مایکروسافت مدتی پیش با تصاحب اکتیویژن بلیزارد چنین بحث‌هایی را دوباره به راه انداخت. رقم قرارداد مذکور به حدی بالا بود که کاربران شروع به کاوش برای پیدا کردن گران‌ترین خریدهای تاریخ تکنولوژی کردند تا به ابعاد دقیق آن پی ببرند. خوشبختانه نیازی نیست که شما نیز چنین کاری انجام دهید. ما مدتی پیش با انتشار مقاله بزرگ ترین خریدهای تاریخ تکنولوژی به این سوال پاسخ دادیم.

اکنون در ویدیو زیر، بار دیگر به ۵ خرید بزرگ این صنعت پرداخته‌ایم. جایی که میلیاردها دلار در یک چشم بر هم زدن بر تاریخ ثبت می‌شوند و مسیر تاریخ را به سمتی دیگر تغییر می‌دهند. شما می‌توانید این ویدیو را به صورت مستقیم تماشا کرده یا آن را در دو کیفیت 1080p و 720p دانلود کنید.

برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.