سامسونگ 300 میلیون گوشی را در سال 2021 تولید کرد

25 دی 1400 - 07:40
سامسونگ

شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند سال گذشته با مشکل کمبود قطعات مواجه بودند اما با این حال برندهای اصلی بازار موفق شدند تا میلیون‌ها گوشی‌ را به بازار عرضه کنند. یکی از این برندها شرکت سامسونگ بوده که موفق شد تا در سال گذشته تعداد 300 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را تولید کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری کره‌ای The Elec، سامسونگ در سال گذشته تعداد 238.8 میلیون گوشی هوشمند را به‌طور مستقیم و 60 میلیون واحد دیگر را نیز با همکاری برندهایی مانند Wingtech و Huaqin تولید کرد. با این وجود، به‌نظر می‌رسد که فروش گوشی‌های این شرکت تنها 200 میلیون واحد بوده است چرا که ارسال آن‌ها به پخش‌کنندگان حدود یک تا دو ماه به طول می‌انجامد. سامسونگ قصد داشت تا تعداد 300 میلیون گوشی هوشمند را در سال 2021 روانه‌ی بازار کند اما مشکلات تولید ناشی از شیوع ویروس کرونا در ویتنام از این موضوع جلوگیری کرد.

سامسونگ

گفته می‌شود که سری گلکسی S21 بدترین فروش را در بین گوشی‌های سری S سامسونگ داشته است. سامسونگ در سال گذشته تنها حدود 20 میلیون واحد از این گوشی‌ها را به بازار عرضه کرد در حالی که میانگین فروش دیگر گوشی‌های سری S معمولاً بین 35 تا 40 میلیون واحد است. گزارش The Elec همچنین نشان می‌دهد که گوشی‌های سری A و M سامسونگ بیشترین فروش را در سال گذشته به خود اختصاص داده‌اند. سامسونگ قصد دارد تا در سال جدید میلادی تعداد 334 میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند.

نظر شما در مورد گوشی‌های سامسونگ چیست؟ به‌نظر شما جای خالی چه قابلیتی در گوشی‌های این شرکت حس می‌شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gizmochina

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.