رئیس پیام‌ رسان متا از جایگاه خود کناره گیری کرد

17 آذر 1400 - 22:09
متا

در حینی که فیسبوک درحال انجام انتقالات برندینگ‌اش پیرامون آینده متاورسی خود و تغییر نام به متا است، تعداد زیادی از متخصصان بالارده نیز در حال ترک کردن این شرکت هستند.

هفته گذشته رئیس سابق این پیام‌رسان، سزار دیوید مارکوس، اعلام کرد که وی تا انتهای امسال این شرکت را ترک خواهد کرد. امروز، رئیس فعلی بخش پیام‌رسان متا، استن چادنوسکی، اعلام کرد که وی متا را در زمانی حدود ربع دوم سال آینده ترک خواهد کرد.

مطالب مرتبط:چادنوسکی اوایل سال 2015 و به عنوان سرپرست بخش محصولات برای این پیام‌رسان، به فیسبوک ملحق شد و کمی بعدتر و در اواسط سال 2018 رئیس بخش پیام‌رسان شد. پیش از این‌که وی به فیسبوک بپیوندد، چادنوسکی به عنوان یکی از بنیان‌گذاران NFX شناخته شده و مدتی نیز در پی‌پال کار کرد تا اینکه این شرکت استارت‌اپ وی به نام IronPearl را در سال 2013 خریداری کرد.

من بدون کوچکترین وقفه‌ای و از زمانی که 16 سال سن داشتم، و تنها با استراحت‌های دو هفته‌ای میان پروژه‌هایم، کار کرده‌ام. همیشه یا شرکتی جدید را راه‌اندازی می‌کردم، یا در مسئولیت‌های اجرایی آنها نقش داشته‌ام، شرکت‌ها را اغدام می‌کرده‌ام و یا در آنها سرمایه گذاری می‌کردم و در نهایت در تعدادی کار می‌کردم. فعلا برنامه‌ای برای بازنشست شدن ندارم، ولی چشم انتظار یک تعطیلات خوب و بلند چندین ماهه هستم.

بعد از این‌که چادنوسکی از مسئولیت خود کناره‌گیری کند، همکارش لوردنا کریسان جایش را خواهد گرفت. کریسان نیز در سال 2016 به تیم پیام‌رسان متا پیوست . پیش از آن هم در Indiegogo کار می‌کرد.

منبع: Techcrunch

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.