واتساپ به‌زودی قابلیت Reaction info را برای مشاهده اطلاعات مربوط به واکنش‌ها ارائه می‌کند

7 آذر 1400 - 18:41
Whatsapp

واتساپ مدت‌هاست که در حال کار روی قابلیت جدیدی است که به کاربران اجازه خواهد داد تا نسبت به پیام‌ها واکنش نشان بدهند؛ اما به غیر از این قابلیت، واتساپ روی قابلیت دیگری به نام Reaction info نیز کار می‌کند که به کاربران اجازه خواهد داد تا بدانند چه کسانی به یک پیام خاص واکنش نشان داده‌اند.

مطالب مرتبط:

این خبر را وب‌سایت WABetainfo منتشر کرده و گفته است که اطلاعات مربوط به همه واکنش‌ها، در تبی به نام All قابل‌مشاهده خواهد بود. تب دیگری نیز وجود خواهد شد که از طریق آن، کاربران گروه‌های واتساپ خواهند توانست بفهمند چه کسانی با استفاده از یک ایموجی خاص به یک پیام واکنش نشان داده‌‌اند.

ظاهرا در این قابلیت، یک کاربر فقط یکبار قادر به واکنش نشان دادن نسبت به یک پیام خواهد بود و فقط امکان استفاده از شش ایموجی را خواهد داشت. وب‌سایت WABetainfo گفته است که این قابلیت در حین بررسی نسخه بتا واتساپ برای آی او اس رویت شده است و احتمالا در روزهای آینده برای نسخه بتا واتساپ اندروید نیز ارائه خواهد شد.

ما هنوز اطلاعات دقیقی درباره عرضه رسمی این قابلیت در دست نداریم و باید منتظر بمانیم و ببینیم که کاربران واتساپ چه زمانی به آن دسترسی خواهند داشت.

منبع: Ms Power User

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.