واتساپ قابلیت جدیدی برای ساخت استیکرهای شخصی ارائه می‌کند

4 آذر 1400 - 11:45
واتساپ

واتساپ ظاهراً در حال کار روی قابلیت جدیدی است که به کاربران اجازه خواهد داد تا استیکرهای مخصوص خودشان را در این اپلیکیشن بسازند. این خبر را یک افشاگر هندی به نام Mukul Sharma منتشر کرده و گفته است که این قابلیت را در نسخه بتا واتساپ مشاهده کرده است. این بدین معنی است که ما به‌زودی شاهد عرضه این قابلیت در نسخه پایدار واتساپ خواهیم بود.

مطالب مرتبط:

افشاگر هندی همچنین یک اسکرین‌شات از قابلیت مذکور منتشر کرده است که نشان می‌دهد کاربران با استفاده از گزینه Creat در کنار آیکون + قادر به آپلود یک تصویر برای ساخت استیکر خودشان خواهند بود. کاربران همچنین به ابزارهای مختلفی برای ویرایش و شخصی‌سازی استیکرها دسترسی خواهند داشت.

واتساپ

شما در حال حاضر فقط می‌توانید از استیکرهای پیش‌فرض یا استیکرهای شخص ثالث در واتساپ استفاده کنید، اما با عرضه قابلیت فوق، امکان ایجاد استیکر برای همگان فراهم خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این قابلیت دقیقا چه زمانی ارائه خواهد شد، اما با توجه به اینکه در نسخه بتا واتساپ رویت شده است احتمال عرضه آن در روزهای آینده بسیار زیاد است.

واتساپ همچنین در حال کار روی یک ورژن جدید قابلیت بازپخش صوتی است که به کاربران اجازه خواهد داد تا به پیام‌های صوتی با سرعت‌های مختلفی گوش بدهند.

منبع: Ms Power User

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.