اختلال در اپلیکیشن تسلا باعث محبوس شدن کاربران در داخل خودروهایشان شد

30 آبان 1400 - 11:14
شرکت تسلا

دیروز با از دسترس خارج شدن سرور اپلیکیشن تسلا، بسیاری از کسانی که از این اپلیکیشن به‌جای کارت کلید برای قفل کردن خودروی خود استفاده می‌کردند در خودروهایشان محبوس شدند.

این خبر را ابتدا وب‌سایت Electrek با دریافت شکایت‌های متعددی از سوی دارندگان اپلیکیشن تسلا منتشر شد. البته دامنه این مشکل فقط محدود به آمریکای شمالی نمی‌شد و یک نفر در شهر سئول کره‌جنوبی هم با انتشار توییتی نسبت به این موضوع اعتراض کرده بود. البته ایلان ماسک در پاسخ به این توییت نوشت که «این مشکل را بررسی می‌کند».

مطالب مرتبط:

افراد دیگری نیز در توییتر به این موضوع اعتراض کرده‌اند و گفته‌اند که بعد از باز نشدن قفل خودرویشان مجبور شده‌اند از عابران پیاده کمک بخواهند و حتی به برنامه‌های شب خود نرسند. این مشکل ظاهرا بعد از عرضه یک آپدیت جدید برای اپلیکیشن تسلا به وجود آمده است. با این حال، به نظر می‌رسد که این مشکل در حال رفع شدن است و تعداد گزارش‌های ارسالی از سوی کاربران تسلا در حال کاهش است.

استفاده از اپلیکیشن‌ها برای قفل کردن خودروهایی که توسط خودروسازنی مثل تسلا ارائه می‌شوند همیشه می‌تواند مشکل‌ساز باشد. بنابراین توصیه می‌شود که رانندگان این خودروها همواره کارت کلید خود را به همراه داشته باشند.

منبع: Engadget

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.