بررسی ویدیویی آیفون ۱۳ پرو مکس اپل

23 مهر 1400 - 18:00
بررسی آیفون ۱۳ پرو مکس اپل

آیفون ۱۳ پرو مکس اپل قوی‌ترین گوشی حال حاضر بازار است. این محصول پرچم‌دار با قیمت ۱۰۹۹ دلار علاوه بر ارائه نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز، بهترین و سریع‌ترین عملکرد را در میان تمام گوشی‌های موجود ارائه می‌دهد. همچنین نباید عمر باتری قابل توجه این گوشی را از یاد ببریم.

اما در حقیقت دوربین این گوشی است که آن را به چیزی واقعاً خاص تبدیل می‌کند. حالت سینمایی اجازه می‌دهد که ویدیوهایتان را با افکت بوکه ضبط و تصاویرتان را به شکلی رضایت‌بخش با استایل‌های متنوع ثبت کنید. دوربین فوق عریض جدید آیفون ۱۳ پرو مکس هم اجازه می‌دهد کلوزآپ‌هایی بگیرید که قبل از عرضه آن،‌ ثبت آن‌ها با یک گوشی به سختی قابل تصور بود.

مطالب مرتبط:

ولی دست‌یابی به این کیفیت و این مقدار ستایش، بی‌هزینه نبوده است. ماژول دوربین آیفون ۱۳ پرو مکس اکنون برجستگی بیشتری دارد که حتی از آن سوی اتاق هم می‌توان به سادگی آن را تشخیص داد.

اگرچه ما دوست داشتیم اپل در این نسخه نرخ شارژ سریع‌تری را ارائه کند و تاچ آی‌دی را بازگرداند، اما این دلیل محکمی برای نادیده گرفتن ویژگی‌ها و عملکرد آیفون ۱۳ پرو مکس نیست. قوی‌ترین گوشی ساخته شده توسط اپل حتی بدون این ویژگی‌ها نیز اکنون تبدیل به بهترین گوشی دوران شده است.

شما در ادامه می‌توانید نقد و بررسی ویدیویی آیفون ۱۳ پرو مکس اپل را مشاهده و یا دانلود کنید. بررسی تمام محصولات سری آیفون ۱۳ در تکفارس قابل مشاهده است.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.