جعبه گشایی آیفون ۱۳ پرو اپل [تماشا کنید]

مهدی ملکی
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - 00:44
آیفون ۱۳ پرو آیفون ۱۳ پرو مکس

آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس برای افرادی طراحی شده‌اند که به جزئیات اهمیت می‌دهند. این دو گوشی نسبت به نسل قبل خود بهبودهای فراوانی داشته‌اند اما این تغییرات در نگاه اول مشخص نیست. در ادامه با بررسی تخصصی آیفون ۱۳ پرو با تکفارس همراه باشید.

درست مثل آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی، مهم‌ترین تغییر آیفون ۱۳ پرو به باتری این دستگاه مربوط می‌شود. ویژگی مهم دیگر آیفون ۱۳ پرو، بهره گرفتن نمایشگری است که از نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند.

مطالب مرتبط:

ارتقاء باتری، دوربین و نمایشگر بیشتر به یک به‌روزرسانی سالانه شباهت دارد.تفاوت تغییرات آیفون ۱۳ پرو نسبت به مدل قبلی این محصول به‌اندازی‌ تغییراتی است که اپل در محصولات سری اس خود اعمال می‌کند (به‌عنوان مثال آیفون ایکس و آیفون ایکس اس). اگرچه آیفون ۱۳ از نظر ظاهری تفاوت چندانی با مدل قبلی این محصول ندارد، اما تغییرات اعمال شده روی آن بسیار بزرگ است.

مهم‌ترین تغییر آیفون‌های امسال برای بسیاری از افراد، افزایش عمر باتری این محصولات است. اپل از افزایش ظرفیت باتری و مصرف بهینه‌تر انرژی توسط پردازنده‌ی A15 بسیار راضی بوده و اعلام کرده که این تراشه روش مصرف انرژی توسط صفحه نمایش جدید را تغییر می‌دهد.

اپل اعلام کرده که عمر باتری آیفون ۱۳ پرو نسبت به آیفون ۱۲ پرو تا یک ساعت نیم بیشتر شده است. با توجه به تجربه‌ی یک‌ هفته‌ای ما در کار با آیفون ۱۳ پرو، به‌نظر می‌رسد ادعای اپل در مورد میزان افزایش عمر باتری این دستگاه درست است.

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.