نمایندگی تسک میران گامی مطمئن در مسیر خرید گوشی شیائومی

7 مهر 1400 - 09:18

هنگام خرید گوشی هوشمند شیائومی پرسش های متفاوتی ذهن مخاطبان را به خود مشغول می‌نماید. سوالاتی چون گوشی مورد نظرم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ کدام گوشی شیائومی را بخرم؟ گوشی شیائومی را با گارانتی کدام نمایندگی خریداری کنم؟ چگونه گوشی را تهیه نمایم؟ پاسخ به تمامی این پرسش ها با توجه به نکات زیر به دست خواهد آمد:

  • تمام نسل های گوشی شیائومی در یک جا

برای آن که بتوانید ویژگی های متفاوت گوشی های شیائومی را به دست آورید، به سایت می ایران بروید. این سایت اطلاعات مورد نیازی نظیر توضیحات تکمیلی، تصاویر و مشخصات فنی انواع گوشی های شیائومی را در بردارد تا خریداران را به بهترین نحو راهنمائی نماید. همچنین تسک میران با فعال ساختن گزینه مقایسه دو یا چند گوشی شیائومی، مسیر خرید گوشی را هموارتر کرده است.

از طرفی با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت نمایندگی تسک میران پس از خرید گوشی شیائومی، خریدار می‌تواند برای خریدی مطمئن مراحل پردازش و ارسال را تا لحظه دریافت کالا نظاره نماید. یکی دیگر از ویژگی های این سایت، قابلیت اطلاع رسانی موجودی کالا است تا مشتریان از این امتیاز ویژه برای رسیدن
به گوشی مورد نظر خود بهره مند گردند.

البته فروش گوشی شیائومی با گارانتی تسک میران از دو راه دیگر نیز امکان پذیر می‌باشد:

  1. فروشگاه حضوری تسک میران که در خیابان قیطریه تهران و در کنار دفتر خدمات مرکزی تسک میران واقع شده است.
  2. خرید گوشی های شیائومی از فروشندگانی که در سراسر ایران این دستگاه های هوشمند را با گارانتی معتبر تسک میران عرضه می‌نمایند.

 بنابراین چه از دسته طرفداران خرید اینترنتی باشید چه از گروه طرفدران خرید حضوری، تسک میران برای شما بهترین راه خرید را به وجود آورده است.

یک گارانتی  معتبر چه مواردی را در برمی‌گیرد؟

تسک میران علاوه بر قرار دادن گزینه های متفاوت خرید، گارانتی خود را همراه گوشی های شیائومی قرار داده تا فرآیند خریدی بی نظیر برای کاربران ایجاد نماید. این که چرا پیشنهاد ما خرید گوشی شیائومی با گارانتی تسک میران است، دلیل بر اعتبار بالای این ضمانت نامه می‌باشد. توجه به موارد زیر، علت شهرت و اعتبار گارانتی تسک میران را مشخص می‌نماید:

  1. شرط اول نمایندگی شیائومی؛ اولویت مشتری

نمایندگان شیائومی در تمام جهان یکی ویژگی مشترک دارند و آن اولویت قرار دادن مشتری است. تسک میران نیز با چنین هدفی، به یکی از بهترین ارائه دهنده های خدمات پس از فروش گوشی های شیائومی به عنوان نمایندگی معتبر این برند شناخته می‌شود. تسک میران همینطور از لحظه فعال سازی گوشی و حتی پس از پایان دوران 18 ماهه گارانتی، خدماتی بی نظیر برای تعمیر یا عوض کردن قطعه را به کاربران عرضه می‌نماید.

تسک میران با داشتن انباری از قطعات اصل انواع گوشی های شیائومی، به کاربران نوید تعویضی بدون واهمه را می‌دهد. بنابراین اهمیتی ندارد که گوشی شیائومی از مدل های قدیمی تر باشد یا جدید، متخصصین مجرب تسک میران با تعویض قطعات اصل گوشی های مختلف شیائومی، اطمینان خاطر برای مشتریان ایجاد می‌نمایند.

ویژگی دیگر تسک میران دارا بودن شعب فعال خدمات در سی نقطه ایران است تا خدمت رسانی برای تمام هموطنان انجام گردد.

  • ارتباط با مشتری برای خدمت رسانی بهتر: یکی دیگر از ویژگی های بارز نمایندگی معتبر شیائومی، ارتباط با مشتری است. هنگامی که گوشی شیائومی توسط کاربران تهیه می‌شود، واحد ارتباط با مشتریان تسک میران برای شنیدن نظرات و سنجیدن میزان رضایت آنان با ایشان تماس گرفته تا با توجه به نحوه خدمت رسانی،  نظرات خریداران را برای ارائه کیفیتی مطلوب تر به مدیریت سازمان انتقال ‌دهد.

دیگر راه ارتباطی که تسک میران برای کاربران خود در نظر گرفته است، مرکز تماس Call Center  نام دارد. با تماس با این واحد، هر گونه سوال و یا راهنمایی که مورد نیاز مشتریان باشد، به آنان ارائه می‌گردد تا در کم ترین زمان بهترین نتیجه برای مشتری حاصل گردد.

مسیر دیگری که کاربران می‌توانند با نمایندگی تسک میران ارتباط برقرار نمایند، ثبت پرسش های خود در قسمت سوالات متداول سایت می ایران است تا در اسرع وقت به آنان پاسخ داده شود.

نکته پایانی که نمایندگی تسک میران را به عنوان یک نمایندگی معتبر برای شیائومی شناسانده، قیمت های آن است که با توجه به درخواست مشتریان از جدیدترین گوشی ها تا قدیمی ترین گوشی ها به طور مداوم به روز رسانی می‌گردد.

تسک میران؛ یک راه برای داشتن بهترین انتخاب

در یک نتیجه گیری ساده می‌توان این گونه بیان کرد که تسک میران راهی است برای داشتن بهترین انتخاب در خرید گوشی شیائومی. قیمت و خدماتی که تسک میران بنا بر نیازهای مخاطب ارائه می‌دهد، آن را سرآمد گارانتی ها و عرضه کنندگان گوشی شیائومی ساخته است. در نتیجه تسک میران به قطب بزرگی برای فروش شیائومی در کشور تبدیل  شده تا طیف وسیعی در سراسر ایران، به بهترین ها دست یابند.

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید