افشای اطلاعات تازه درباره رویداد ۲۸ سپتامبر آمازون

4 مهر 1400 - 09:14
آمازون

آمازون مثل سال گذشته قصد دارد با برگزاری یک رویداد بزرگ در تاریخ ۲۸ سپتامبر از محصولات جدید خود رونمایی کند. بلومبرگ اطلاعات جدیدی درباره تعدادی از این محصولات را فاش کرده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

به گفته بلومبرگ، ما امسال شاهد تغییرات بزرگی در محصولات اکو (Echo)، اکو شو (Echo Show) و اکو دات (Echo Dot) نخواهیم بود، چراکه این محصولات اخیراً بازطراحی شده‌اند. با این‌حال، به نظر می‌رسد که آمازون در حال کار روی یک اکو شو بزرگ ۱۵ اینچی برای نصب از روی دیوار است. اسم رمز این دستگاه Hoya است و کاربرد آن، کنترل یک خانه هوشمند یا استفاده در آشپزخانه خواهد بود. این دستگاه علاوه بر دیوار می‌تواند روی یک پایه هم قرار بگیرد و نمایشگر آن حاوی ویجت‌هایی برای نمایش آب و هوا، تایمر و عکس‌ها خواهد بود. این دستگاه از شبکه نتفلیکس هم پشتیبانی خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

دستگاه جدید دیگری که قرار است در رویداد آمازون معرفی شود یک ساوندبار جدید برای تلویزیون‌هاست. ما تاکنون شاهد عرضه ساوندبارهای شخص‌ثالث مجهز به دستیار هوشمند الکسا بوده‌ایم، اما آمازون قصد دارد این‌بار اولین ساوندبار اختصاصی خودش را معرفی کند.

آمازون

آمازون همچنین ممکن است محصول اکو اوتو (Echo Auto) خود را به‌روزرسانی کند و از نسل دوم نرم‌افزار خود به نام ماریون (Marion) و همچنین از یک طراحی جدید و امکان شارژ بی‌سیم برای آن استفاده کند.

یک دستگاه دیگر هم ممکن است در رویداد امسال آمازون معرفی شود و آن یک ربات اکو شو به نام وستا (Vesta) است که البته معرفی آن هنوز قطعی نیست.

آمازون در سال گذشته حدود ۲۰ دستگاه جدید معرفی کرده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این‌بار چه دستگاه‌های جدیدی برای مشتریان خود معرفی خواهد کرد.

منبع: Ms Power User

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.