گلکسی S22 الترا از شارژ 45 واتی پشتیبانی خواهد کرد

25 شهریور 1400 - 14:16
رندر گلکسی S22

سامسونگ در گوشی گلکسی S20 الترا از فست شارژ با سیم 45 واتی استفاده کرد اما سرعت شارژ گلکسی S21 الترا را به 25 وات کاهش داد. حالا اطلاعات افشاشده‌ی جدید به استفاده‌ی گلکسی S22 الترا از فست شارژ 45 واتی اشاره داشته است. این اطلاعات توسط Ice Universe، افشاگر مشهور، منتشر شده است.

این افشاگر در مورد عرضه‌ی آداپتور شارژ گلکسی S22 الترا به همراه گوشی صحبتی نکرده اما انتظار می‌رود که سامسونگ این وسیله را به‌صورت جداگانه به‌فروش برساند. همچنین هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که دیگر گوشی‌های سری گلکسی S22 از چه سرعت شارژی پشتیبانی خواهند کرد.

گلکسی S21 الترا

براساس گواهی 3C، به‌نظر می‌رسد که نسخه‌ی پلاس این پرچمدار جدید سامسونگ از باتری 4500 میلی‌آمپرساعتی استفاده کرده و نسخه‌ی الترا نیز به باتری 5000 میلی‌آمپرساعتی مجهز خواهد شد. در حال حاضر تا زمان معرفی رسمی سری گلکسی S22 زمان زیادی باقی مانده اما احتمالاً اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد سری گلکسی S22 چیست؟ سامسونگ باید چه ویژگی‌هایی را به این گوشی‌ها اضافه کند؟ این سری از پرچمداران سامسونگ با چه قیمتی به فروش خواهند رسید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.