محتویات جعبه‌ی آیفون ۱۳

مجتبی بوالحسنی
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - 01:58
محتویات جعبه آیفون ۱۳

پس از انتشار تعداد بی‌شماری شایعه، سرانجام اپل رسما آیفون ۱۳ را معرفی کرد. اما محتویات درون جعبه‌ی این محصول شامل چه اقلامی می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی مخصوص رویداد اپل در تکفارس، اخبار و مطالب مرتبط با این مراسم را به‌طور کامل مرور کنید.

مطالب مرتبط:

اپل تغییرات جدیدی در طراحی آیفون ۱۳ اعمال کرده و یکسری امکانات تازه نیز به این سری از گوشی‌های هوشمند کوپرتینویی‌ها اضافه شده است.

اما در این مطلب قصد داریم به محتویات درون جعبه‌ی آیفون ۱۳ بپردازیم.

شما با خرید هر یک از مدل‌های آیفون ۱۳ اقلام زیر را در جعبه‌ی این محصول دریافت خواهید کرد

  • آیفون
  • کابل یو‌اس‌بی تایپ سی به لایتنینگ
  • دفترچه راهنما
  • برچسب اپل

اما چه اقلامی در جعبه‌ی آیفون ۱۳ وجود ندارد؟

  • آداپتور شارژ
  • هدفون
  • آداپتور تبدیل لایتنینگ به جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون
  • قاب

اپل امسال هم به روند حذف کردن لوازم جانبی از جعبه‌ی گوشی‌های هوشمند خود پایبند بوده و هیچ‌یک از مدل‌های جدید آیفون به همراه شارژر عرضه نخواهند شد.

اپل در مورد این تصمیم اعلام کرده افرادی که آیفون جدید خریداری می‌کنند احتمالا از قبل یک شارژر در دسترس دارند که می‌توانند از همان شارژر استفاده کنند. همچنین اپل خیلی خوشحال می‌شود که در صورت تمایل یا نیاز، شارژر آیفون را جداگانه خریداری کنید.

یکی از دلایل عدم ارائه‌ی شارژر در جعبه‌ی آیفون‌های جدید اپل این است که مسلما فروش جداگانه‌ی شارژر سود بسیار خوبی را برای این شرکت به ارمغان خواهد آورد.

چرا اپل در جعبه‌ی آیفون ۱۳ شارژر ارائه نکرده است؟

جعبه آیفون ۱۳

اپل مدعی شده که دلیل اینکار جلوگیری از تولید گازهای آلاینده است. با حذف شارژر، جعبه‌ی آیفون ۱۳ کوچک‌تر خواهد شد و می‌توان تعداد بیشتری از این محصول را در هر کارتن قرار داد و به بازار عرضه کرد. بنا به اعلام اپل، این موضوع باعث کاهش هزینه‌های عرضه‌ی آیفون خواهد شد و علاوه بر این باعث کاهش اثرات مخرب روی محیط زیست می‌شود.

افزون‌بر این، اپل می‌گوید افراد معمولا می‌توانند از شارژرهای قدیمی‌تر خود استفاده کنند. این اقدام به کاهش تولید گازهای آلاینده کمک خواهد کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا قرار دادن شارژر در جعبه‌ی یک گوشی‌ هوشمند الزامی است یا با دیدگاه اپل برای عدم ارائه شارژر موافق هستید؟

منبع: PhoneA

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.