آیپد مینی 6 با نمایشگر 8.38 اینچی در اکتبر معرفی خواهد شد

23 شهریور 1400 - 19:05
آیپد مینی ۶

بر اساس اعلام وب‌سایت گیزمودو ژاپن، آیپد مینی ۶ اپل با نمایشگر ۸.۳۸ اینچی در ماه اکتبر رسما رونمایی خواهد شد.

اخیرا یک محافظ صفحه‌نمایش ۸.۳۸ اینچی برای مدل کوچک آیپد در وب‌سایت آمازون ژاپن دیده شده است. انتظار می‌رود این محصول همان آیپد مینی ۶ باشد. ظاهرا این دقیق‌ترین اطلاعاتی است که تاکنون از ابعاد محصول مورد بحث منتشر شده است.

بنا به گزارش‌های اخیر نسل بعدی آیپد مینی به یک نمایشگر ۸ تا ۹ اینچی مجهز خواهد شد. تحلیل‌گری به‌نام رز یانگ اوایل سال جاری اعلام کرده بود که آیپد مینی ۶ از یک صفحه نمایش ۸.۳ اینچی بهره خواهد برد که این مورد با ابعاد منتشر شده در وب‌سایت آمازون ژاپن هم‌خوانی دارد.

آیپد مینی ۶

استفاده از یک نمایشگر ۸.۳۸ اینچی نسبت به نمایشگر ۷.۹ اینچی نسل کنونی آیپد مینی یک تغییر بزرگ محسوب می‌شود. آیپد مینی جدید همچنین از سبک طراحی آیپد ایر جدید بهره خواهد برد و حاشیه‌های نمایشگر این دستگاه هم باریک‌تر شده است. علاوه‌بر این، آيپد مینی ۶ فاقد دکمه‌ی هوم خواهد بود.

فروش محافظ صفحه‌ نمایش یاد شده برای ۲۰ اکتبر برنامه‌ریزی شده است. این در‌حالی است که انتظار می‌رفت آیپد مینی جدید در پاییز امسال رونمایی شود. درحال حاضر هیچ اطلاعی از تاریخ دقیق معرفی این محصول در دسترس نیست. برخی پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که این تبلت در کنار مدل بازطراحی شده‌ی مک‌بوک و در جریان برگزاری رویداد اکتبر اپل معرفی خواهد شد. تاریخ زمان‌بندی شده برای فروش محافظ صفحه‌ نمایش مورد بحث نیز این موضوع را تایید می‌کند.

اپل به‌احتمال زیاد در تاریخ ۱۹ اکتبر یک رویداد مخصوص در ایالات متحده برگزار خواهد کرد. این شرکت معمولا در رویداد اکتبر هر سال خود از محصولات جدیدی رونمایی کرده است. بنابراین احتمال معرفی آیپد مینی ۶ در این رویداد بسیار زیاد است.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: MacR

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.