قابلیت فروش بلیط به نسخه‌ی آی او اس توییتر اسپیسز اضافه شد

6 شهریور 1400 - 15:06
قابلیت بلیط‌فروشی توییتر اسپیسز

توییتر به‌تازگی قابلیت جدیدی را به نسخه‌ی آی او اس اسپیسز (Spaces) اضافه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا با پرداخت مبلغی مشخص وارد اتاق گفت‌وگوی صوتی میزبان مورد نظر خود بشوند. اسپیسز در واقع رقیب کلاب‌هاوس به‌حساب می‌‌آید. کلاب‌هاوس که در چند ماه گذشته به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده، برخلاف اسپیسز از قابلیت فروش بلیط به کاربران پشتیبانی نکرده است.

مطالب مرتبط:

این قابلیت در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایش قرار داشته و انتظار می‌رود که در آینده کاربران بیشتری به آن دسترسی داشته باشند. این کمپانی در ماه ژوئن (خرداد) امکان درخواست برای دسترسی به قابلیت فروش بلیط را برای کاربران فعال کرده بود. تنها کاربران 18 سال به بالای با بیش از 1000 دنبال‌کننده که در 30 روز گذشته حداقل 3 اسپیسز را میزبانی کرده بودند، امکان ثبت نام برای دسترسی به این قابلیت را داشتند.

میزبانان می‌توانند بلیط‌ها را از 1 تا 999 دلار قیمت‌گذاری کرده و تعداد کاربرانی که امکان ورود به اتاق گفت‌وگو را دارند را به 5 نفر محدود کرده و یا تا 100 نفر افزایش دهند. افرادی که این بلیط‌ها را خریداری می‌کنند نیز پیش از شروع رویداد، یادآوری را از سوی توییتر دریافت می‌کنند. در حالت عادی 3 درصد از درآمد میزبانان اسپیسز از طریق قابلیت بلیط‌فروشی به توییتر تعلق می‌گیرد اما با رسیدن این درآمد به مبلغ 50 هزار دلار، سهم توییتر نیز به 20 درصد افزایش پیدا می‌کند. البته از آن‌جایی که در حال حاضر این قابلیت تنها در دسترس کاربران آی او اس است، نباید سهم 30 درصدی اپل از خریدهای درون برنامه‌ای را نیز فراموش کنیم.

نظر شما در مورد قابلیت بلیط‌فروشی توییتر اسپیسز چیست؟ آیا اسپیسز به محبوبیت کلاب‌هاوس دست پیدا خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gizmodo

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.