سونی سرویس انیمه کرانچی رول را به قیمت ۱٫۱۷۵ میلیارد دلار خریداری کرد

19 مرداد 1400 - 09:20
کرانچی رول سونی

سونی رسماً سرویس انیمه کرانچی رول (Crunchyroll) را که متعلق به اپراتور AT&T بود خریداری کرد.

شایعه مربوط به خرید این سرویس توسط سونی برای اولین بار در ماه دسامبر سال گذشته منتشر شد و حالا با پیوستن این سرویس به سرویس پخش انیمیشن اختصاصی سونی یعنی فانیمیشن (Funimation)، علاقمندان انیمیشن باید منتظر اتفاقات خوبی در این زیمنه باشند. تونی وینسیکوئرا (Tony Vinciquerra)، رئیس سونی پیکچر اینترتینمنت، گفته است که «هدف نهایی از این ادغام توسعه یک تجربه اشتراکی واحد انیمه است که به‌زودی در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.»

مطالب مرتبط:

ارزش این معامله برابر ۱.۱۷۵ میلیارد دلار بوده است و شرکت AT&T گفته است که برای به بازپرداخت وام‌های که قبلا برای توسعه سرویس کرانچی رول دریافت کرده بود از یک‌سری فاند استفاده خواهد کرد. این اپراتور به‌تازگی یک تغییر اساسی در استراتژی استریم خود داده و تصمیم گرفته است که محتواهای رسانه‌ای اختصاصی خودش را عرضه کند و تمرکز خود را بیشتر روی کسب‌وکار اصلی ارتباطات بگذارد.

همانطور که گفته شد، سونی قصد دارد با استفاده از سرویس کرانچی رول، سرویس فعلی استریم انیمه خود را توسعه دهد و به‌گفته وینسیکوئرا «با اضافه شدن این سرویس، سونی یک فرصت بی‌‌سابقه برای سرویس‌دهی به علاقمندان انیمه خواهد داشت تا بتواند تجربه پخش انیمیشن را برای هر پلتفرمی که کاربران انتخاب می‌کنند فراهم سازد. این تجربه باید بتواند در هر زمان و هر مکانی که کاربران دوست دارند به آن‌ها سرویس بدهد.»

منبع: The Verge

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.