بازی جدید با همکاری ناسا: هدایت اجرام فضایی!

۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۲

“پروژه ی فضایی کِربال” احتمالا واقعی ترین تجربه برای شما عاشقان فضانوردی است.

این بازی به شما اجازه میدهد هرچیز قابل تصور، از ایستگاه های فضایی تا جستجوگر میان سیاره ای را بسازید و به فضا بفرستید. همه و همه به نام کسب اطلاعات علمی. و البته استودیوی سازنده این بازی با ناسا نیز همکاری کرده تا پَچ “هدایت اجرام آسمانی را به بازار دهد. این پچِ جدید به بازیکن اجازه می دهد  هم از تجهیزات فضانوردی روز استفاده کند و آنقدر سنگ های آسمانی گنده در اختیارتان می گذارد که یا مأموریت های دنیای واقعی را تجربه کنید و یا رویای آخرالزمان خود را به چشم ببینید.

آپگرید (KSP  (Kerbal Space Program ممکن است شبیه سازی کاملاٌ مطابق با واقعیت نباشد اما به بازیکن لذتی جالب در هدایت فضا پیما ها می دهد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette