اینستاگرام طول مدت ویدیوهای ریلز را به ۱ دقیقه افزایش داد

6 مرداد 1400 - 14:35
نحوه‌ی استفاده از قابلیت Reel اینستاگرام

اینستاگرام طول مدت ویدیوهای ریلز (Reels) خود را به یک دقیقه افزایش داد. این مدت، دو برابر محدودیت ۳۰ ثانیه‌ای قبلی است و مطمئناً باعث خوشحالی بسیاری از کاربران خواهد شد. اینستاگرام قابلیت ریلز خود را ابتدا با محدودیت ۱۵ ثانیه‌ای معرفی کرد، سپس طول مدت آن را به دو برابر افزایش داد. حالا این قابلیت یک ساله شده و به نظر می‌رسد که زمان به‌روزرسانی آن فرا رسیده باشد.

مطالب مرتبط:

تیک تاک هم اخیراً طول مدت ویدیوهای کوتاه خود را به ۶۰ ثانیه افزایش داده است. این پلتفرم حتی با وجود این محدودیت زمانی همچنان محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد؛ بنابراین، کاملاً منطقی بود که اینستاگرام هم محدودیت ویدیوهای کوتاه خود را افزایش دهد.

اینستاگرام ریلز

ضمناً‌ تیک تاک محدودیت ویدیوهای بلند خود را برای خالقان محتوا به سه دقیقه افزایش داده است و این ویدیوها می‌توانند گزینه‌های خوبی برای ضبط فیلم‌های آشپزی، داستان‌گویی و موضوعات دیگر باشد. این موضوع شاید باعث شود که اینستاگرام طول مدت ویدیوهای خود را حتی به بیش یک دقیقه افزایش دهد. اینستاگرام هنوز اطلاعاتی درباره عملکرد قابلیت ریلز خود منتشر نکرده است، اما آدام موسری (Adam Mosseri)، مدیرعامل این شرکت، در ماه ژانویه امسال گفته بود: «ما باید درباره این موضوع که تیک تاک جلوتر از ماست صادق باشیم.» درهرحال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که رقابت این دو پلتفرم درنهایت به کجا ختم می‌شود و کدامیک از آن‌ها می‌توانند عملکرد موفقی در آینده نزدیک داشته باشند.

منبع: The Verge

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.