سامسونگ پُشت گوگل سنگر می گیرد!

۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۴

انگار هرچقدر هم امیدوار باشیم، درگیری های قضایی میان Apple و Samsung پایان ندارد.

آخرین شکایت اَپِل از این شرکت کره ای مبنی بر آن است که سامسونگ پنج اختراع ثبت شده اپل، از قبیل ضربه برای جستجو (Tap to search) و کشیدن صفحه برای باز شدن(Slide to Unlock)، را دزدیده است و درخواست خسارتی 2 میلیارد دلاری دارد.. البته این بار سامسونگ پای مهندسان گوگل من جمله اَندی روبین را نیز به دادگاه خواهد کشید تا در مورد ساخت آندروید(Android) شهادت بدهند. آنها امیدوارند که مدارک موجود و شهادتشان ثابت کند که Android سیستمی مستقل از iOS است و برای همیشه به این درگیری های فرسایشی پایان دهند.

با اینکه Google Mountain View به طور کلی از این درگیری ها دور بوده، سِئول قصد دارد پای این کمپانی را نیز وسط بکشد. چون اَپل برای هر دستگاه فروخته شده با تکنولوژی دزدیده شده از iOS درخواست خسارت 40 دلاری کرده است که این رقم خیلی بیش از پیش است. سامسونگ در این ضد حمله ی خود نیز، همینطور از اپل شکایت خواهد کرد. با این ادعا که Cupertino دو تا از تکنولوژی های این شرکت را در iOs , iPhone استفاده کرده است. مانند درگیری های گذشته، این یکی نیز احتمالاٌ کمی طول خواهد کشید. اعضای هیئت منصفه هم در همین هفته مشخص خواهند شد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette