نسخه جدید مانیتور ریزر رپتور ۲۷ با نرخ تازه سازی ۱۶۵ هرتز معرفی شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
ریزر رپتور 27

ریزر نسخه جدید‌مانیتور مخصوص بازی رپتور ۲۷ خود را با پشتیبانی از فناوری فری سینک پرمیوم – که در صورت مواجه شدن با نرخ فریم پایین، گیم پلی روانتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد- معرفی کرد. نرخ تازه‌سازی این‌مانیتور ۱۶۵ هرتز است که کمی بیشتر از مدل قبلی با ۱۴۴ هرتز است.

این‌ مانیتور مخصوص بازی از گواهینامه تی اچ ایکس بهره می‌برد که ادعا می‌شود‌ مانیتور‌هایی که از چنین گواهینامه‌ای بهره می‌برند، رنگ و دقت تصویر عالی را ارائه می‌دهند. مانند نسخه سال ۲۰۱۹، این نسخه دارای سازگاری با فناوری جی سینک انویدیا نیز است و پنل مات ۲۷ اینچی این‌ مانیتور که دارای رزولوشن کیو اچ دی و جنس آی پی اس است، تا ۹۵ درصد فضای رنگی دی سی آی پی ۳ را پوشش می‌دهد.

هزینه این‌ مانیتور هنگام عرضه در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ حدود ۷۹۹٫۹۹ دلار خواهد بود که ۱۰۰ دلار بیشتر از نسخه قبلی است. اگر قصد دارید تا با رایانه‌های شخصی مشغول به بازی شوید، داشتن نرخ تازه‌سازی متغیر پیشرفته برایتان قابل توجه خواهد بود. ریزر رپتور ۲۷ دارای طراحی زیبا با پایه محکم آلومینیومی است که به شما اجازه می‌دهد‌ مانیتور را تا ۹۰ درجه بچرخانید.

مطالب مرتبط:

اگرچه برخی از‌ مانیتور‌های مخصوص بازی ۴ کی هزینه کمی بیشتر دارند، بدون شک هزینه این‌ مانیتور نیز بالا است. با پرداخت ۸۹۹ دلار، ایسر نیترو ایکس وی ۲۸ دارای صفحه نمایش ۲۸ اینچی ۴ کی آی پی است با پشتیبانی از پورت اچ دی‌ ام آی ۲٫۱ است که از بازی با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز در رایانه‌های شخصی یا پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس پشتیبانی می‌کند.

ریزر اکنون یک آداپتور وی‌ ای اس‌ ای برای نسخه جدید رپتور ۲۷ و مدل قبلی ارائه داده است. بدون حساب قیمت پایه همراه این‌مانیتور، قیمت این آداپتور (که در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ نیز منتشر می‌شود) ۱۰۰ دلار است و به شما امکان می‌دهد رپتور ۲۷ را روی پایه‌های سازگار با استاندارد وی‌ ای اس‌ ای قرار دهید.

خارج از تغییراتی که قبلاً ذکر شد، این‌مانیتور تفاوت دیگری با‌مانیتور ریزر رپتور ۲۷ نسل پیشین ندارد. درگاه‌ها تغییر نکرده اند. هنوز هم یک پورت اچ دی‌ ام آی ۲.۰ بی، یک پورت دیسپلی پورت ورژن ۱. ۴، یک پورت یو اس بی‌ نوع سی با پشتیبانی از دیسپلی پورت، دو پورت یو اس بی‌ نوع‌ ای ۳. ۲ نسل ۱ و یک جک هدفون در این‌مانیتور وجود دارد.

منبع: The Verge

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.