سری ردمی نوت ۱۰ بیش از ۲ میلیون دستگاه در هند فروخته است

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
Redmi Note 10

از زمان عرضه سری ردمی نوت ۱۰ در هند در اوایل ماه مارس، شیائومی ۲ میلیون دستگاه از این سری به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد روپیه هند فروخته است. افرادی که این گوشی‌های هوشمند را در هند خریداری کردند به جمع خانواده بزرگ سری ردمی نوت ۱۰ که از بیش از ۲۰۰ میلیون نفر تشکیل شده است، پیوستند. سری ردمی نوت ۱۰ به طور کلی بیش از ۲۰۰ میلیون خریدار داشته است.

سری ردمی نوت یک سری محبوب در سراسر جهان است و به خصوص در هند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به گفته مانو کومار جین، مدیر عامل این شرکت در هند، ردمی نوت اگر یک برند مستقل بود، در بازار هند به برند شماره ۳ یا ۴ تبدیل می‌شد.

مطالب مرتبط:

شیائومی با سری می‌۱۱ ایکس موفقیت دیگری را به دست آورد. می‌۱۱ ایکس و می‌۱۱ ایکس پرو در یک ماه و نیم از زمان عرضه تاکنون فروش زیادی به ارزش ۳ میلیارد روپیه داشته است. این گوشی توسط تکفارس نیز بررسی شده است و برای مشاهده بررسی متنی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

به نظر می‌رسد که شیائومی توانسته است تا بخش اعظمی از بازار هند را تصاحب کند. نظر شما چیست؟ آیا شیائومی با وجود مشکلاتی که به تازگی با دولت آمریکا داشته است، خواهد توانست تا به یکی از تولیدکنندگان برتر تلفن همراه تبدیل شود؟ یا به سرنوشت هواوی دچار خواهد شد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSM Arena

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.