مایکروسافت با انتشار یک تیزر بار دیگر به ویندوز ۱۱ اشاره کرد

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
تیزر ویندوز 11

مایکروسافت بار دیگر به سیستم‌‌عامل ویندوز ۱۱ اشاره کرد. این غول نرم‌افزاری یک ویدیوی ۱۱ دقیقه‌ای از صدای استارت آپ نسخه‌های مختلف ویندوز را در یوتیوب منتشر کرد. سرعت این ویدیو ۴۰۰۰ درصد کم شده و مایکروسافت این ویدیو را تحت عنوان ویدیویی آرامش‌بخش منتشر کرده است.

در قسمت کپشن این ویدیو آمده است:

برای رویداد مایکروسافت در تاریخ ۲۴ ژوئن هیجان‌زده‌اید؟ با صدای استارت آپ ویندوزهای ۹۵، XP و ۷ که سرعت آن‌ها ۴۰۰۰ درصد کم شده، خاطرات خود را به آهستگی مرور کنید.

به‌نظر می‌رسد که این ویدیو به صدای استارت آپ ویندوز ۱۱ اشاره دارد. مایکروسافت احیراً اشاراتی به نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل ویندوز داشته و براساس آن، به احتمال زیاد این سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ نام خواهد داشت. با این حال ممکن است که مایکروسافت نام دیگری را برای این سیستم‌عامل انتخاب کند.

مطالب مرتبط:

دره خورشید

از جمله اشارات مایکروسافت به نام ویندوز ۱۱ می‌توان به زمان شروع رویداد بعدی مایکروسافت (ساعت ۱۱) و یا مدت زمان ویدیوی منتشرشده (۱۱ دقیقه) اشاره کرد. مایکروسافت برای چندین ماه به معرفی نسخه‌ی جدید ویندوز اشاره کرده و احتمالاً تا زمان شروع این رویداد، ویدیوهای بیشتری در مورد این سیستم‌عامل منتشر کند.

انتظار می‌رود که مایکروسافت تغییرات زیادی را در بخش رابط کاربری سیستم‌عامل جدید خود ایجاد کند. این شرکت در حال حاضر بر روی پروژه‌ای با نام رمز “دره خورشید” (Sun Valley) کار می‌کند که از آن به عنوان “جوان‌سازی بصری گسترده‌ی ویندوز” یاد شده است. همچنین تغییرات دیگری از جمله تغییرات مربوط به فروشگاه ویندوز نیز در این سیستم‌عامل ایجاد خواهد شد.

در حال حاضر باید منتظر ماند و دید که آیا مایکروسافت در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ تیر) از سیستم‌عامل جدید خود با نام ویندوز ۱۱ رونمایی خواهد کرد و یا آن را ویندوز دره خورشید نام‌گذاری خواهد کرد.

به نظر شما مایکروسافت باید چه تغییراتی را در نسخه‌ی بعدی ویندوز ایجاد کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: The Verge

1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.