تریلری جدید از بازی شبیه ساز بُز !

۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۲

به تازگی تریلری به همراه جزئیاتی جدید از عنوان «Goat Simulator» منتشر شده است. برای مشاهده آن با ما همراه باشید.

بازی «Goat Simulator» یک بازی شبیه ساز کامپیوتری هستش که توسط کمپانی «Coffee Stain Studios» ساخته شده است. ازنظر گیم پلی بازی را فقط در یک کلمه میتوان خلاصه کرد:(با یک بز هر کاری که دلتان میخواهد را انجام دهید!)

این بازی یک بازی سوم شخص است و همانطور که پیداست پلیر در نقش یک بُز ظاهر خواهد شد. به نظر میاد که این بازی دارای داستان یا طرح خاصی نباشد. بازیکن در نقش یک بز به اکتشاف دنیای دور و بر خود میپردازد. ولی نکته جالب در اینجاست که این حیوان زبان بسته میتواند شهر را کاملا بهم بزند. او میتواند اشیای مختلف را نابود و خراب کند، به همه جا بدود، بپرد و کلاً در همه کارها فضولی کند.

هیچ وقت یک بُز را دسته کم نگیرید: به نظرمیاد که با یک بازی کاملاً متفاوت و فوق طبیعی روبه رو هستیم چراکه در لانچ تریلر این عنوان، ما شاهد بزی بودیم که مثل آب خوردن مردم را میکشت یا با ایجاد آتش و حتی ترکاندن مواد منفجره، مردم را ازبین میبرد.

«Coffee Stain Studios» اعلام کرده که بازی در 1 آوریل 2014 میلادی از طریق «steam» و فقط برای pc منتشر خواهد شد. ولی شما هم اکنون میتوانید این بازی هیجان انگیز را از سایت سازنده بازی «Coffee Stain Studios» به قیمت $9.99 پیش خرید کنید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette