نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Realme UI 2.0 برای گوشی V15 5G منتشر شد

مهدی حلوائی
۸ خرداد ۱۴۰۰ - 17:32
ریلمی V15 5G

به‌نظر می‌رسد که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام سیستم‌عامل Realme UI 2.0 برای گوشی V15 5G این شرکت شده است. این گوشی که چند ماه پیش در کشور چین عرضه شده بود از سیستم‌عامل Realme UI (براساس اندروید ۱۰) استفاده می‌کند.

هنوز تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پایدار سیستم‌عامل Realme UI 2.0 (که براساس اندروید ۱۱ طراحی شده) بر روی گوشی ریلمی V15 5G اعلام نشده است اما کاربران می‌توانند نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این سیستم‌عامل را با رفتن به بخش به‌روزرسانی گوشی و انتخاب گزینه‌ی نسخه‌ی آزمایشی دریافت کنند.

مطالب مرتبط:

ریلمی V15 5G

پس از تایید قوانین دریافت به‌روزرسانی، سیستم‌عامل Realme UI 2.0 بر روی گوشی شما نصب خواهد شد. در حال حاضر تنها ۱۰۰۰ نفر می‌توانند از این سیستم‌عامل بهره‌مند شوند. دریافت این به‌روزرسانی به حداقل ۵ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و ۶۰ درصد شارژ نیاز خواهد داشت. ریلمی به کاربران توصیه کرده که قبل از دریافت این به‌روزرسانی از تمام اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنند.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام سیستم‌عامل Realme UI 2.0 همانند نسخه‌‌های آزمایشی دیگر سیستم‌عامل‌ها ناپایدار بوده و پیشنهاد می‌شود تا عرضه‌ی نسخه‌ی پایدار آن از دریافت این نسخه خودداری شود.

منبع: GSMArena

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.