اچ تی سی دو هدست واقعیت مجازی جدید معرفی می‌کند

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

اچ تی سی هرچند این روز‌ها در بازار گوشی‌های هوشمند چندان فعال نیست، اما این شرکت تایوانی در زمینه فناوری واقعیت مجازی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. انتظار می‌رود اچ تی سی در رویداد Vivecon که از تاریخ ۲۱ تا ۲۲ خرداد (۱۱ تا ۱۲ می) برگزار خواهد شد، دو هدست واقعیت مجازی جدید معرفی کند.

یکی از این هدست‌ها، Vive Focus 3 بیزنس ادیشن نام دارد که یک هدست مستقل و بدون نیاز به رایانه خواهد بود و مدل دوم به نام Vive پرو ۲، یک هدست رده‌بالا و مبتنی بر رایانه خواهد بود.

مطالب مرتبط:

رویداد Vivecon قرار است به‌طور مجازی برگزار شود و تاکنون چندین تیزر تبلیغاتی از آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. در یکی از تیزرها می‌توان تصویر یک هدست مشکی‌رنگ را دید که دارای دوربین‌های روبه‌بیرون برای ردیابی است و در زیر آن نوشته شده است «آیا آماده‌ی کار در دنیای واقعیت مجازی هستید؟» هنوز اطلاعاتی درباره این دستگاه وجود ندارد، اما مشخص است که این هدست برای مصارف اداری طراحی شده است.

به گفته چندین منبع معتبر، هدست Focus 3 بیزنس ادیشن، در اسناد اچ تی سی با برچسب قیمت ۱۴۷۴ یورو (۱۷۷۱ دلار) لیست شده است، اما Vive پرو ۲ ارزان‌تر از آن خواهد بود و فقط ۸۴۲ یورو (۱۰۱۲ دلار) قیمت خواهد داشت. متاسفانه مشخصات اصلی این هدست‌ها هنوز منتشر نشده، اما مسلماً ما در کنفرانس Vivecon چیزهای زیادی درباره آن‌ها خواهیم شنید.

منبع: GSMArena

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.