گوشی گلکسی S21 FE در وبسایت مکزیکی سامسونگ رویت شد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
S21 FE

احتمالاً نمایش یک پست در وبسایت سامسونگ مکزیک به‌طور تصادفی خبر عرضه گلکسی S21 FE را فاش کرد. این اولین‌باری است که چنین اخباری مرتبط با سری S21 از تلفن همراهی منتشر می‌شود و به شایعات مرتبط با عرضه گوشی گلکسی S21 FE دامن می‌زند. البته تصویری از این گوشی جدید در آن پست منتشر نشده است.

با انتشار این پست، اگرچه سریعاً حذف شد، انتظار می‌رود که در آینده نزدیک شاهد رونمایی از گوشی گلکسی S21 FE باشیم. البته باید گفت که سامسونگ هیچ اظهار نظری در رابطه با سهوی یا عمدی بودن انتشار آن نکرده است و وبسایت‌های دیگر سامسونگ که برای ایالات متحده یا خود کره هستند نیز هیچ خبری مرتبط با این خبر منتشرشده در وبسایت سامسونگ در مکزیک منتشر نگرده‌اند.

مطالب مرتبط:

مشتریان در کره جنوبی و آمریکا معمولاً اولین دریافت‌کنندگان محصولات سامسونگ هستند و این نکته در رابطه با گلکسی S21 FE نیز احتمالاً صدق می‌کند. بنابراین اگر خبری در رابطه با معرفی و عرضه رسمی این گوشی منتشر شود، شاید در یکی از وبسایت‌های سامسونگ در کره یا آمریکا خواهد بود.

سامسونگ در هفته گذشته محصولات زیادی را معرفی کرد و همچنین عملکرد سه‌ماهه اول امسال خود را نیز منتشر کرد. این شرکت امیدوار است با تحقق یافتن اهداف چشم‌انداز خود با معرفی و عرضه محصولات جدید، بازار خود را بیش از پیش گسترش دهد.

منبع: Gizmochina

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.