هواوی میت پد پرو ۲ ۵G گواهینامه ۳C را دریافت کرد

22 بهمن 1399 - 18:11

تبلت پرچمدار آینده هواوی یعنی میت پد پرو ۲ ۵G گواهینامه ۳C چین را دریافت کرده است که قابلیت شارژ ۴۰ واتی آن را تأیید می‌کند. ما همچنین امیدواریم که این تبلت پرچمدار بتواند با ویژگی شارژ بی‌سیم ۲۷ واتی نسخه قبلی که در رایانه لوحی کمتر دیده می‌شود، مطابقت داشته باشد.

انتظار می‌رود که میت پد پرو ۲ ۵G به چیپست کرین ۹۰۰۰ مجهز شود و از سیستم‌عامل پد OS که بر اساس هارمونی OS این شرکت ساخته شده است، بهره ببرد.

هواوی میت پد پرو ۲ ۵G

میت پد پرو ۵G فعلی دارای یک صفحه‌نمایش IPS LCD 10.8 اینچی است، ولی ما گزارش‌هایی را دریافت کرده‌ایم که نشان می‌دهد محصول جدید هواوی دارای یک صفحه‌نمایش OLED 12.9 اینچی با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز است که نسبت به نسل پیشین افزایش داشته است.

اکنون، یک گزارش دیگر در چین منتشر شده است که با موارد فوق مغایرت دارد. با توجه گزارش ترجمه‌شده دیجیتال چت استیشن که در ویبو منتشر شده است، میت پد پرو ۲ ۵G دارای دو نسخه با اندازه صفحه‌نمایش متفاوت است: یک صفحه‌نمایش ۱۲٫۲ اینچی ساخته‌شده توسط هواکسینگ و یک صفحه‌نمایش دیگر ۱۲٫۶ اینچی ساخته‌شده توسط سامسونگ با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز که برای هیچ‌یک از آن‌ها نوع پنل استفاده‌شده که ممکن است IPS LCD یا OLED باشد، مشخص نشده است.

احتمالاً در آینده اطلاعات بیشتری در مورد صفحه‌نمایش و ویژگی‌های دیگر تبلت جدید هواوی منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.