تعداد دانلود اپلیکیشن زوم در پلی استور از مرز ۵۰۰ میلیون گذشت

حتی قبل از همه‌گیری ویروس کرونا، اپلیکیشن زوم یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در زمینه تماس تصویری و ویدئو کنفرانس بود. این روند بعد از شروع همه‌گیری کرونا تا به امروز سرعت گرفته است. اگر می‌خواهید بدانید که این محبوبیت به چه مقدار است، باید گفت که تعداد دانلود این اپلیکیشن در پلی استور از مرز ۵۰۰ میلیون دانلود هم گذشته است.

از آن‌جایی که این اپلیکیشن به‌صورت پیش‌فرض روی هیچ دستگاه اندرویدی نصب نیست، این اعداد و ارقام نشان از موفقیت این برنامه دارد. برنامه‌های اسپاتیفای، سوییفت‌کی، پینترست و اپرامینی همه به این تعداد دانلود در پلی استور رسیده‌اند اما تفاوت در این است که این برنامه‌ها به‌صورت پیش‌فرض روی بسیاری از دستگاه‌ها نصب شده‌اند.

این گزارش گوگل پلی نشان از رشد سریع این اپلیکیشن می‌دهد، به‌طوری‌که این برنامه در نوامبر سال ۲۰۱۹ تنها بیش از ۱۰ میلیون دانلود داشت و مارس ۲۰۲۰ به عدد ۵۰ میلیون رسید و بعد از آن در کمتر از دو ماه به ۱۰۰ میلیون دانلود در پلی استور رسید و امروز این عدد به ۵۰۰ میلیون رسیده است.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette