شرایط +AppleCare برای سری آیفون ۱۲

دارندگان آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی در آمریکا می‌توانند با استفاده از سرویس +AppleCare و پرداخت ۱۴۹ دلار گوشی خود را برای ۲ سال تحت پوشش قرار دهند و یا به صورت ماهانه مبلغ ۷٫۹۹ دلار برای پوشش دستگاه خود بپردازند.با استفاده از طرح +AppleCare دارندگان آیفون برای هر سال دارای ۲ پوشش صدمات تصادفی خواهند بود، به شرط آن که فرانشیز آن را نیز پرداخت کنند. طرحی نیز برای سرقت و گم شدن آیفون نیز وجود دارد که برای ۲ سال قیمتی ۲۱۹ دلاری دارد. البته کاربران می‌توانند اشتراک ماهانه طرح با قیمت ۱۱٫۴۹ دلار را نیز تهیه کنند. این طرح علاوه بر پوشش صدمات احتمالی، ۲ پوشش سرقت یا گم شدن در هر ۱۲ ماه را نیز همراه خود دارد.

+AppleCare برای آیفون ۱۲ پرو آیفون ۱۲ پرو مکس ۱۹۹ دلار به ازای ۲ سال پوشش صدمات قیمت‌گذاری شده و اشتراک ماهیانه آن نیز ۹٫۹۹ دلار می‌باشد. برای پوشش گم شدن و یا دزدی دستگاه نیز قیمت ۲۶۹ دلار در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه کاربران می‌توانند برای این طرح از اشتراک ماهیانه ۱۳٫۴۹ دلاری نیز استفاده کنند. فرانشیز درنظر گرفته شده برای آسیب نمایشگر ۲۹ دلار، آسیب‌های دیگر ۹۹ دلار و برای گم شدن و دزدی ۱۴۹ دلار تعیین شده است.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette